Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Břasy - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Břasy - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Břasy - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Břasy - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr
Darová 3
Břasy 33824
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr ubytování Břasy Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s


 

Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Ubytování Rokycany Břasy Česká Republika

Hotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr

Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr ubytování Rokycany je v dispozicích starobylého poplužního dvora rozdělen do tří depandancí a hlavní budovy, což příjemným způsobem zajistí pocit soukromí a klidu jednotlivým hostům, celým rodinám i větším skupinám a firmám s různým programovým zaměřením pobytu.

V hlavní budově Hotelu Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr ubytování Rokycany   se nachází srdce celého areálu - rozměrná a reprezentativní vstupní hala, kde hosté mohou nalézt kromě recepce i hlavní restauraci pro 150 osob, útulný lobby bar, prosluněné modré posezení v koloniálním stylu nebo dobře vybavený golfový obchod.

Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr ubytování Rokycany má kapacitu až 182 lůžek v celkem 74 pokojích. Za pozornost stojí apartmá a pokoje s výhledem na jednotlivé jamky golfového hřiště anebo do malebného údolí Berounky s nezapomenutelnými západy slunce, romanticky pojaté "novomanželské apartmá", apartmá s rozlehlou terasou nad golfovým hřištěm nebo dokonce "královské golfové apartmá" s vlastním východem na odpaliště č.1. 

Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr ubytování Rokycany Vám může nabídnout moderní a víceúčelový kongresový sál o maximální kapacitě 250 osob, variabilní salonky, vše vybavené nejmodernější audiovizuální technikou. Součástí areálu je i stylová restaurace pro cca 80 osob s původní 300 let starou "černou kuchyní", kde na přání hostů rožníme vynikající speciality. Venkovní terasy pro více než 100 osob jsou vyhledávány pro bezprostřední styk s přírodou a nabízejí pohled přímo na golfové hřiště. V suterénu hlavní budovy je hostům k dispozici velmi oblíbené wellness centrum se saunou a moderním vířivým bazénem "jakuzzi" pro 6 osob i menší posilovnu. Významným doplňkem hotelových služeb je vlastní plavecký bazén, který je situován v prosklené hale s výhledem do krajiny. Solární vyhřívání vody v bazénu prodlužuje plaveckou sezonu od časného jara až do pozdního podzimu. Byly dokončeny i 3 tenisové kurty, které se nacházejí přímo v areálu.

Kromě kongresového sálu má Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr ubytování Rokycany stále k dispozici i zcela oddělený lovecký salonek s krbem, kde lze pořádat rodinné i menší seminární nebo společenské akce.

Spojení kongresových akcí s aktivním sportovním a relaxačním odpočinkem dává velké možnosti při plánování skutečně zajímavých firemních akcí.

Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr ubytování Rokycany je centrem pro trávení volného času a současně i moderním centrem kongresové turistiky.


Hotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - Služba na recepci je 24 hodinHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr -  je k dispozici připojení na internetHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - golfHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - K hotelu přísluší parkovištěHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - disponuje restauracíHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - přijímá kreditní karty VISAHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - přijímá kreditní karty JCBHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - tenis -poblíž hoteluHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - krytý bazén v hotelu.Hotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Břasy Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - na pokojích je telefon
Email: hotel-rokycany-darovansky-dvur@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování