Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Břasy - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Břasy - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Břasy - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Břasy - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr
Darová 3
Břasy 33824
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr ubytování Břasy Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s


 

Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr Ubytování Břasy Rokycany - Ceník pokojů !

Kapacita hotelu:
  • Dvoulůžkový s příslušenstvím: 60
  • Apartmá pro 3: 14
Celkem pokojů: 74
Kapacita ubytování: 162

Ubytovací kapacita hotelu je 182 lůžek v celkem 74 pokojích. Hotelové pokoje jsou umístěny v hlavní budově Kongres hotelu a 3 depandancích. Jsou dvou i vícelůžkové, vždy s vlastní koupelnou a WC. Ve všech pokojích jsou satelitní TV, telefony s přímou volbou, pokoje v budově Kongres hotelu mají i datové připojení.
 
Hotel má několik rodinných apartmánů vhodných pro rodiny s dětmi, v nichž má každý ze dvou pokojů vlastní vchod. Má i několik luxusních apartmá, která disponují vlastní terasou a jsou vybaveny klimatizací. Pro novomanžele je připraveno romantické svatební apartmá. 
 
Všechny pokoje typu LUX jsou vybaveny též minibarem a koupelnou s vanou. Pro skupinové zejména firemní akce je dostatek pokojů s oddělenými lůžky. V naší široké nabídce různých typů pokojů je myšleno i na osoby s obtížemi pohybového ústrojí, pro které jsou připraveny bezbariérově přístupné pokoje.

K dispozici je běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, ale i moderní audiovizuální technika – paralelní i simultánní videoprojekce, všechny typy mediálního připojení, projekce s vysokým stupněm rozlišení a dokonalé ozvučení sálu i salonků.
Přepočítává měny podle aktuálního kurzu České Národní Banky.
=
Email: hotel-rokycany-darovansky-dvur@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování