Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel interhotel Bohemia Ústí nad Labem - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel interhotel Bohemia Ústí nad Labem - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel interhotel Bohemia Ústí nad Labem - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel interhotel Bohemia Ústí nad Labem - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel interhotel Bohemia
Mírové náměstí 6/2442
Ústí nad Labem 40001
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel interhotel Bohemia ubytování Ústí nad Labem Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

Hotel interhotel Bohemia levné Ubytování Ústí nad Labem Hotel Bohemia Usti nad Labem

Hotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia Hotel Ústí nad Labem Bohemia je situován přímo v centru stotisícového regionálního města Ústí nad Labem. Město Ústí nad Labem leží pouhých 10 km od německých hranic a nachází se zhruba na polovině cesty mezi hlavním městem Prahou a Drážďanami (od Prahy vzdáleno kolem 85 km, od Drážďan asi 65 km).

hotel Ústí nad Labem Bohemia ubytování :
Interhotel Bohemia nabízí ubytování ve 147 pokojích a 3 apartmánech. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové. Se svou kapacitou je schopen ubytovat až 283 osob najednou. Řadí se mezi největší v regionu. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnami se sprchou, WC, telefony, radiopřijímači a některé z nich barevnou televizí se satelitem, lednicemi. Pokoje jsou vybaveny WIFI připojením k internetu - pro hotelové hosty zdarma. Hotel je zároveň jednou z nejvyšších staveb ve městě, a skýtá tak krásný výhled na řeku Labe a přírodní scenérii. Parkovat lze v hotelových garážích nebo na hotelovém parkovišti.

hotel Bohemia ubytování Ústí nad Labem restaurace :
Restaurace nabízí širokou paletu různých jídel, kde převládá česká kuchyně. Lze vyhovět i  specialitami mezinárodní kuchyně. Máme zkušený personál, jež připravuje velmi chutná a zdravá jídla. Kuchaři jsou mistři nejen svého oboru, ale i umění. Restaurace Vám nabízí stravování až pro 200 osob najednou při dodržení 100% kvality veškerého servisu.

Ubytování Ústí nad Labem hotel Bohemia kavárna :
Kavárna s barem a letní terasou s výhledem na náměstí slouží především k vedení různých jednání, schůzek s obchodními partnery apod. Nabízíme nejrůznější druhy  kávy, dále klasické alkoholické a nealkoholické nápoje a rovněž je k dispozici pestrá nabídka menu včetně zmrzlinových pohárů. 

hotel Ústí nad Labem ubytování Bohemia salónky kongersy a společenské akce :
Interhotel Bohemia Vám nabízí možnost pořádání všech forem Vašich jednání. Naše zkušenosti v oblasti organizování těchto akcí Vám zaručují vysoký standard a hladký pruběh Vámi pořádaného jednání. Poskytneme techniku potřebnou pro zasedání, prostorné místnosti, které umožní účastníkům konferencí i malých seminářů pohodlný kompletní servis.

ubytování Ústí nad Labem hotel Bohemia plesy :
Zvláštní neopakovatelnou atmosféru a rovněž dlouholetou tradici mají plesy pořádané ve všech prostorách hotelu. Možnost zhlédnutí několika hudebních skupin a střídání žánrů zábavy zpestřuje slavnostní večery. Během plesové sezony se zde koná okolo 11 velkých i menších plesů. Při využití všech společenských prostor se zde sejde až 800 osob najednou.

hotel Bohemia ubytování Ústí nad Labem oslavy :
Připravíme pro Vás i menší soukromé akce, různé rodinné oslavy nebo firemní akce jako jsou prezentace Vašich výrobků, módní přehlídky nebo tiskové konference. V tzv. salonku Francie pořádáme svatební hostiny, přičemž novomanželé dostávají apartmá zdarma a na památku pěkný dárek s blahopřáním.

V hotelu se nachází nové CASINO (otevřeno nonstop) -živá hra.

Hotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - Služba na recepci je 24 hodinHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia -  je k dispozici připojení na internetHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - disponuje kavárnouHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - K hotelu přísluší parkovištěHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - disponuje restauracíHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - přijímá kreditní karty VISAHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - přijímá kreditní karty American ExpressHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - přijímá kreditní karty JCBHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel interhotel Ústí nad Labem Bohemia - na pokojích je telefon
Email: hotel-usti-nad-labem-bohemia@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Ústecký kraj  Hotely v ČRHotely Ústecký kraj  Ubytování