Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Horský hotel Kubát Benecko - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Horský hotel Kubát Benecko - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Horský hotel Kubát Benecko - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Horský hotel Kubát Benecko - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Horský hotel Kubát
Benecko 37
Benecko 51237
Česká Republika

Aktuální počasí:
Horský hotel Kubát ubytování Benecko Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Horský hotel Kubát Ubytování Benecko Krkonoše ubytovani v Krkonoších v Benecku

Horský hotel Benecko Kubát

Hotel Benecko ubytování hotel Kubát popis :
Benecko je horské sportovní a rekreační středisko v Krkonoších, na západním svahu hory Žalý. S nadmořskou výškou 750-1000m nad mořem je nejvýše položenou obcí v západní části Krkonoš. Rodinný hotel *** v horském středisku Benecko, v centrální části Krkonoš. Hotel se nachází na úbočí hory Žalý v nadmořské výšce 880 m.n.m.. Z hotelu je panoramatický výhled na podhůří Krkonoš a Jizerské hory.

Ubytování Benecko hotel Kubát :
Celková kapacita ubytování je 89 lůžek a 22 přistýlek(rozkládací gauč 160 cm dlouhý) ve 37 pokojích - 1 jednolůžkový, 22 dvoulůžkových, 12 třílůžkových, jeden čtyřlůžkový a jeden rodinný se dvěma oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny s vlastním sprchovým koutem s WC, telefon s přímou provolbou a TV/SAT.

Hotel Krkonoše ubytování Benecko restaurace :
Hotelová restaurace á la carte s evropskou kuchyní a místními specialitami např. Krkonošské kyselo, vegetariánskými a dietními pokrmy, hotelový bar, salonky (v jednom je TV/SAT). Hotelovým hostům je zdarma k dispozici tělocvična se stolním tenisem a šipkami, dětské hřiště s houpačkami a prolézačkami, venkovní ohniště a louku na opalování. Sauna, masáže přímo v hotelu, kurt s umělým povrchem na tenis, volejbal nebo nohejbal proti placení.

Hotel Kubát ubytování Benecko služby :
Hotelová recepce, s drobným doplňkovým prodejem, půjčuje sportovní vybavení, zajišťuje směnárnu a služby poskytované na Benecku a v jeho blízkém okolí. Recepce hotelu zprostředkuje výuku základů golfu na hřišti se 6 jamkami, projížďky na koních nebo v kočáře přírodou, vyhlídkové lety, tandemové seskoky padákem, cvičnou horolezeckou stěnu, lukostřelbu, obří houpačku.

Ubytování Benecko Krkonoše hotel Kubát školení :
Pro pořádání školení, podnikových sektání nebo porad nabízíme salonky s kapacitou 12, 20, 30 míst a sál s kapacitou do 120 míst s tanečním parketem. Nehlídané parkoviště u hotelu pro osobní automobily a autobus je pro hosty hotelu zdarma.

Benecko ubytování Krkonoše hotel Kubát okolí :
Benecko Má vlastní poštu a informační středisko, malý market se smíšeným zbožím, obchod se sportovními potřebami a suvenýry, diskotéku, hernu se stoly pro karambol i billiard a herními automaty, bowling se dvěma dráhami, půjčovny sportovních potřeb, kadeřnictví, pedikuru, masážní salon, venkovní koupaliště. Je výchozím místem pro pěší i cykloturistiku do celých Krkonoš. Benecko je jednou ze zastávek autobusové linky pro cyklisty, s převozem kol, která vede z Harrachova do Horní Malé Úpy přes Pec pod Sněžkou s připojem na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky.


Horský hotel Benecko Kubát - Služba na recepci je 24 hodinHorský hotel Benecko Kubát - disponuje kavárnouHorský hotel Benecko Kubát - K hotelu přísluší parkovištěHorský hotel Benecko Kubát - disponuje restauracíHorský hotel Benecko Kubát - Televize umožňuje příjem satelitních programůHorský hotel Benecko Kubát - Pokoje jsou vybaveny televizoremHorský hotel Benecko Kubát - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHorský hotel Benecko Kubát - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHorský hotel Benecko Kubát - na pokojích je telefon
Email: hotel-benecko-krkonose-kubat@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování