Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> OREA Hotel Horizont Železná Ruda - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> OREA Hotel Horizont Železná Ruda - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> OREA Hotel Horizont Železná Ruda - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> OREA Hotel Horizont Železná Ruda - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
OREA Hotel Horizont
Špičák 126
Železná Ruda 34004
Česká Republika

Aktuální počasí:
OREA Hotel Horizont ubytování Železná Ruda Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 0 m/s


 

*** OREA Hotel Horizont ubytování Železná Ruda

OREA Hotel Železná Ruda Horizont OREA Wellness Hotel Horizont *** jediný hotel na Železnorudsku s krásným bazénem s protiproudem, whirlpool, masážním vodním chodníkem, saunou a římskými lázněmi. Hotel byl postavený v roce 1984 a postupně rekonstruovaný.

Resort se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m n. m. v chráněné krajinné oblasti Šumava, uprostřed lesů na horské louce. "Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou vhodným místem pro rehabilitační pobyty, zimní i letní turistiku. Svým vybavením hotel též ideálně vyhovuje účelům pro kongresovou turistiku.

OREA Wellness hotel Horizont ubytování :
Hotel disponuje 101 dvoulůžkovými pokoji. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a WC, SAT-TV, telefonem a internetovým připojením Wi-fi. Dvoulůžkové pokoje Standard jsou vybaveny postelí king-size bed, u některých možnost Twin. Pokoje Double (u některých možnost i Twin) a Premier plus (u některých možnost přistýlky) mají balkóny s výhledem. Rodinný - Family pokoj se dvěma ložnicemi. Hotel má bezbariérové řešení.

OREA Wellness hotel Horizont gastronomické služby :
Součástí OREA Wellness hotelu Horizont je restaurace o celkové kapacitě 124 míst, kterou lze využít také jako jednací sál. Restaurace REGEN o kapacitě 40 míst nabízí široký výběr jídel, vína, večeře při svíčkách ... . Dále je v hotelu stylová Plzeňská pivnice s 35 místy, Aperitiv Bar& s 65 místy a letní terasa s obsluhou o kapacitě 40 míst. Polopenze jsou podávány formou švédských stolů.

OREA Wellness hotel Horizont kongresové služby :
Moderní OREA Wellness hotel Horizont je ideálním místem pro pořádání konferencí, meetingů, školení, prezentací, firemních akcíí i pobytů. Předností je ozvučený kongresový sál s denním světlem a přímým vstupem na velkou letní terasu. Lze zajistit rauty, recepce, bankety, garden party, catering v přírodě, grilování na terase, doprovodné programy podle vašeho přání. Konferenční kapacity hotelu: Kongresový sál: 200 míst, Salonek Bellevue: 30 míst, Salonek Projektion Room: 40 míst, Salonek Špičák: 20 míst a Salonek Pancíř: 20 míst Konferenční prostory je možné vybavit: zpětný projektor, flipchart včetně papíru a fixů, promítací plátno, TV se zpětnou projekcí, videorekordér, řečnický pult s ozvučením...

OREA Wellness hotel Horizont wellness služby :
Příjemné prostředí, relaxační hudba a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu. Wellness hotel Horizont nabízí hotelový bazén s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami, whirlpool, masážní vodní chodník (Kneippovy lázně), saunu, římské vonné lázně, relaxační místnost, solárium "Turbo", softbar, večerní mořský svět - relaxační hudba a romantické osvětlení, klid, harmonie ... Cvičení - VITAL CLUB. Fitness, Spinning, Power Yoga, Balneo centrum.

Dovolená Šumava Špičák OREA Wellness hotel Horizont služby :
Hotelové služby poskytované ZDARMA: internet, minigolf, biliard, stolní tenis, šipky, úschovna lyží a horských kol.
Hotelové služby poskytované za poplatek: wellness centrum, balneoprovoz, hotelové parkoviště, půjčovna horských kol a lyží, lyžařská škola, kongresový sál, salonky, průvodcovské služby, fakultativní zájezdy, zajištění kulturních programů, diskotéka, živá hudba.

Železnorudsko je přírodní turistická oblast a středisko zimních sportů. V blízkosti hotelu se nacházejí lyžařské areály Špičák, Velký Javor, mnoho km upravených běžeckých tratí, značených turistických cest, cyklotrasy a sportovní hala na Špičáku (cca 4 km od hotelu).  

OREA Hotel Železná Ruda Horizont - Služba na recepci je 24 hodinOREA Hotel Železná Ruda Horizont - V hotelu je kulečníkOREA Hotel Železná Ruda Horizont - K hotelu přísluší parkovištěOREA Hotel Železná Ruda Horizont - disponuje restauracíOREA Hotel Železná Ruda Horizont - disponuje vinárnouOREA Hotel Železná Ruda Horizont -  je k dispozici připojení na internetOREA Hotel Železná Ruda Horizont -  je k dispozici letní terasaOREA Hotel Železná Ruda Horizont - krytý bazén v hotelu.OREA Hotel Železná Ruda Horizont - Televize umožňuje příjem satelitních programůOREA Hotel Železná Ruda Horizont - Pokoje jsou vybaveny televizoremOREA Hotel Železná Ruda Horizont - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouOREA Hotel Železná Ruda Horizont - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouOREA Hotel Železná Ruda Horizont - na pokojích je telefon
Email: hotel-zelezna-ruda-horizont@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování