Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Labuť Vrchlabí - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Labuť Vrchlabí - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Labuť Vrchlabí - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Labuť Vrchlabí - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Labuť
Krkonošská 188
Vrchlabí 54301
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Labuť ubytování Vrchlabí Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Labuť ubytování Vrchlabí

Hotel Vrchlabí Labuť

Hotel Labuť se nachází naproti zámku a zámeckému parku přímo v centru historického města Vrchlabí, na úpatí nejvyšších českých hor Krkonoš.
Po celý rok jsou všechny prostory hotelu a restaurace, majitelé i personál připraveni Vám poskytnout kvalitní a komfortní služby.

Hotel Vrchlabí Labuť  Ubytování :
Příchod do hotelové haly přesvědčí hotelové hosty o míře luxusu a pohodlí, které je zde očekává. Interiér haly se snaží zachovat její historický stavební základ z minulosti.Pro hotelové hosty je připraveno celkem 18 dvoulůžkových, 5 třílůžkových pokojů a 1 apartmá.

Stravování Hotel Labuť Vrchlabí :
V restauraci je pro hosty celkem 60 míst u stolu. Jsou zde servírována jídla české a mezinárodní kuchyně. V jídelníčku najdete studené i teplé předkrmy, jídla z drůbeže, ryb a zvěřiny. Na jídelním lístku je výběr z více než 100 položek. Oblíbené jsou krkonošské speciality a flambovaná jídla. Na přání připravíme dietní i vegetariánské pokrmy. Znám je náš sklep s českými, moravskými a zahraničními víny různých ročníků. Svým uspořádáním restaurace umožňuje útulné a oddělené posezení malých skupin. Velká pozornost je věnována prostírání a rychlosti obsluhy. V letních měsících je k dispozici zahrádka s možností grilování.

Ubytování Vrchlabí Hotel Labuť služby :
Směnárenské, telefonní, faxové, informační servis, praní a žehlení prádla, hotelová garáž, úschovna lyží a kol, hotelový sejf, zapůjčení společenských her, prodej suvenýrů, společenská místnost - kde se nachází kulečník, biliár, stolní fotbal, karetní stolky vhodné i pro šachové hry a bezplatný přístup na Internet
Vedle hotelu se pod společným podloubím nachází půjčovna kol a lyží, kadeřník, prodejny sportovních potřeb, obuvi a oblečení.

Hotel Vrchlabí Labuť Historie :
Město Vrchlabí ležící na horním toku řeky Labe je ideálním východiskem do centrální části nejvyšších českých hor Krkonoš. Jen necelých 15 kilometrů od něho se nachází největší české lyžařské středisko Špindlerův Mlýn, dějiště světových pohárů. Ve Vrchlabí začíná řada dobře značených turistických a cyklistických tras. Město či jeho těsné okolí nabízí také koupání, vyjížďky na koních, golf a řadu dalších alternativních možností sportovního vyžití.
Město se chlubí několika cennými historickými památkami, ať už je to renesanční zámek se zámeckým parkem, barokní augustiniánský klášter, kostel Sv. Vavřince či řada typických měšťanských štítových domů s podloubím. Ve Vrchlabí se také nachází sídlo Krkonošského muzea s přírodovědnými a historickými expozicemi. Ve městě se pořádá řada výstav a koncertů, známé je například vrchlabské hudební léto - cyklus koncertů především vážné hudby v prostorách barokního kostela Sv. Augustina.
Město poskytuje svým návštěvníkům vše, co pro spokojený pobyt v Krkonoších potřebují.


Hotel Vrchlabí Labuť - Služba na recepci je 24 hodinHotel Vrchlabí Labuť -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Vrchlabí Labuť - V hotelu je kulečníkHotel Vrchlabí Labuť - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vrchlabí Labuť - disponuje restauracíHotel Vrchlabí Labuť - disponuje vinárnouHotel Vrchlabí Labuť - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Vrchlabí Labuť - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Vrchlabí Labuť - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vrchlabí Labuť - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Vrchlabí Labuť - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Vrchlabi-Labut@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování