Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Mlýnhotel Vílanec - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Mlýnhotel Vílanec - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Mlýnhotel Vílanec - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Mlýnhotel Vílanec - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Mlýnhotel
Vílanec 37
Vílanec 58835
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Mlýnhotel ubytování Vílanec Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Mlýnhotel ubytování Vílanec

Hotel Vílanec Mlýnhotel Hotel Jihlava ubytování Mlýnhotel :
Komplex Mlýnhotel připomíná svým vzhledem, službami a pojetím atmosféru starých dobrých časů. V srdci Vysočiny, obci Vílanec u Jihlavy, byla v 90. letech z původního vodního mlýna vybudována stylová restaurace s ubytováním - Mlýnhotel. Komplex Mlýnhotel je ojedninělý pro svoji „duši“, neporovnatelný s ostatními zařízeními ve své kategorii. S více než 60 pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu Jihlava.

ubytování Jihlava Mlýnhotel Vílanec :
Relativně nízké ceny by měly být pojaty jako plus podniku, i když zcela nekorespondují s poskytovaným komfortem.
Mlýnhotel 1 nabízí stylové, menší, útulné pokoje. V roce 2009 byly nově zařízeny. Jsou vybaveny sociálním zařízením (převážně sprchové kouty), telefony, možností wifi připojení.
Mlýnhotel 2 má nové pokoje, byly vybudovány v unikátních prostorách bývalého selského dvora. Jsou velmi pěkně zařízeny s telefony, možností wifi připojení, některé jsou vybaveny také jednoduchými kuchyňskými koutky. Ve většině koupelen dominují různé typy van nebo sprchové kouty.

Hotel Jihlava ubytování Mlýnhotel Vílanec restaurace :
Komplex Mlýnhotel má široké občerstvovací zázemí. Restaurace Mlýnhotelu 1 – v zachované mlýnici – s atmosférou starých dobrých časů a s vyhlášenou českou kuchyní. Výtečná káva, vína, dlouhá otevírací doba (od 7.00 hodin) může být dohodou ještě rozšířena do ranních hodin. Návštěvníkům slouží bowling s animací, elektronické šipky, biliard, stolní tenis, stolní fotbal a šachový stůl. V roce 2011 byl dokončen atraktivní Lobby bar s galerií a krbem, salonek Julián byl přeměněn na Myslivnu s loveckými trofejemi. V letním období obě součásti komplexu umožňují příjemné posezení na terasách.

Komplex Mlýnhotel ubytování Vílanec
Nové konferenční prostory - velký konferenční sál pro 350 osob (vznikl rozšířením původního sálu Herman). Tento sál je dělitelný posuvnými stěnami na tři části - sál Herman A - 130 osob, Herman B - 100 osob, Herman C - 100 osob, Herman D - 20 osob. Dále je v hotelu Myslivecký salonek - 40 osob, salónek Angel - 40 osob. Do salonku Francis byl přemístěn dvoudráhový bowling s animací. Do provozu byl uveden také nový prostorný lobby bar s krbem a galerií pro 20 osob, pravidelné večery s hudbou.

ubytování Jihlava Mlýnhotel Vílanec okolí :
Jihlava je vzdálena pouhých 6 km od hotelového komplexu Mlýnhotel Vílanec. Ve vzdálenosti 20–40 km se nachází tři unikátní památky zapsané v seznamu UNESCO – Telč, Třebíč a Žďár nad Sázavou. Obcí Vílanec prochází mezinárodní trasa E-59 Praha–Vídeň. Poloha komplexu na půl cesty mezi Prahou a Vídní a v centru České republiky je výhodná k organizování různých akcí, s rozsáhlými možnostmi indoorového a outdoorového vyžití na vlastních pozemcích komplexu.

Obcí procházejí také oblíbené cyklostezky s unikátními cíly v ekologicky nejčistším regionu České republiky. V hotelu najdete půjčovnu kvalitních horských kol s odpovídajícím vybavením, možnost zakoupení obědových balíčků, prodej cyklistických a turistických map okolí. Další možnosti: čtyřkolky, jízda na koních (1,5 km), Vodní ráj Jihlava, Zoo Jihlava, katakomby, ... 

Hotel Vílanec Mlýnhotel - Služba na recepci je 24 hodinHotel Vílanec Mlýnhotel - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Vílanec Mlýnhotel - V hotelu je kulečníkHotel Vílanec Mlýnhotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vílanec Mlýnhotel - disponuje restauracíHotel Vílanec Mlýnhotel - disponuje vinárnouHotel Vílanec Mlýnhotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Vílanec Mlýnhotel -  je k dispozici letní terasaHotel Vílanec Mlýnhotel - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Vílanec Mlýnhotel - přijímá kreditní karty VISAHotel Vílanec Mlýnhotel - přijímá kreditní karty JCBHotel Vílanec Mlýnhotel - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Vílanec Mlýnhotel - tenis -poblíž hoteluHotel Vílanec Mlýnhotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Vílanec Mlýnhotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Vílanec Mlýnhotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vílanec Mlýnhotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Vílanec Mlýnhotel - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Vilanec-Mlynhotel@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Vysočina Jihlavský kraj  Hotely v ČRHotely Vysočina Jihlavský kraj  Ubytování