Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Trilobit Veselí nad Lužnicí - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Trilobit Veselí nad Lužnicí - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Trilobit Veselí nad Lužnicí - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Trilobit Veselí nad Lužnicí - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Trilobit
A. Jiráska č.p.333
Veselí nad Lužnicí 39181
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Trilobit ubytování Veselí nad Lužnicí Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -7 °C
Vítr: 10 m/s


 

*** Hotel Trilobit ubytování Veselí nad Lužnicí

Hotel Veselí nad Lužnicí Trilobit Ubytování: celoroční ubytování v pokojích vybavených TV, SAT, minibarem, trezorem, telefonem a možností připojení na internet zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou a WC. Zabezpečení pokojů je provedeno elektronickými zámky, které jsou ovládány čipovými kartami. Pomocí tohoto systému sledovaného počítačovou sítí nabízíme vysokou bezpečnost a zajištění pokojů.

Restaurace:
80 míst variabilní, celodenní a celoroční stravování (hotová jídla, minutky, speciality), snídaňový kout pro hotelové hosty. Restaurace je dále vybavena prostorovým ozvučením, videoprojekcí, zpětnou projekcí, internetem, možností promítání DVD, Video, SAT nebo TV programy. Prostor je plně klimatizován – ideální pro pořádání různých soukromých, firemních i kulturních akcí.

Formanka:
s kapacitou 40 míst se zajímavým stylovým interiérem nabízí pivo, alko i nealko nápoje a hotová jídla od 45,- Kč. Součástí Formanky je venkovní krytá terasa pro příjemné letní posezení s možností grilování pokrmů (pravidelně pátek a sobota).

Trilobit club: součástí hotelu je stylová jeskyní restaurace o kapacitě 55 míst nabízející exkluzivní klimatizované prostředí s přístupem zevnitř hotelu i zvenčí. Hoteloví i ostatní návštěvníci zde mohou ochutnat speciality české i zahraniční kuchyně.

Parkování: hotel disponuje vlastním hlídaným parkovištěm o kapacitě 50 míst pro osobní automobily.

Hotel Trilobit ubytování Veselí nad Lužnicí informace:
Hotel Trilobit se nachází na okraji Veselí nad Lužnicí přibližně 5 min. chůze od centra města. V blízkém okolí se nachází zajímavá přírodní místa např: Veselské pískovny s chráněnou lokalitou písečných dun, naučná stezka Borkovická blata, Frahelžské rybníky – soustava rybníků bývá též nazývána „Českou Kanadou“, Rožmberský rybník – největší rybník v jižních Čechách s rozlohou 489 ha.

Kulturní vyžití
: infrastruktura hotelu je ideální pro pořádání různých soukromých akcí (narozenin, svateb, promocí, svátečních obědů i večeří), firemních akcí (školení, seminářů, rautů, prezentačních akcí) i akcí kulturních (promítání filmů, sportovních přenosů, besed se známými osobnostmi, baviči apod.)

Sportovní aktivity
: součástí hotelového komplexu je nejmodernější klimatizované Bowling centrum Trilobit se 4mi dráhami s možností atraktivního UV osvětlení a využití výsuvných vodících lišt pro usnadnění hry dětí. Nabízíme rovněž možnost rezervace celého centra pro firmy, kluby, rodinné oslavy.
Další sportovní vyžití poskytuje půjčovna kol, možnost koupání a rybolovu v letních měsících, na přání zajistíme vyjížďky na koních, vyhlídkové lety letadlem i balonem, tenis, saunu, míčové hry.

Autobusové spojení: autobusové nádraží 600 m od hotelu - po dohovoru možnost hotelové dopravy

Vlakové spojení: vlaková zastávka 50 m od hotelu

Hotel Veselí nad Lužnicí Trilobit - Služba na recepci je 24 hodinHotel Veselí nad Lužnicí Trilobit - K hotelu přísluší parkovištěHotel Veselí nad Lužnicí Trilobit - disponuje restauracíHotel Veselí nad Lužnicí Trilobit - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Veselí nad Lužnicí Trilobit - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Veselí nad Lužnicí Trilobit - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Veselí nad Lužnicí Trilobit - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Veselí nad Lužnicí Trilobit - na pokojích je telefon
Email: hotel-Veseli-nad-Luznici-Tril@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování