Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Pod Zámkem Velké Meziříčí - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Pod Zámkem Velké Meziříčí - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Pod Zámkem Velké Meziříčí - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Pod Zámkem Velké Meziříčí - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Pod Zámkem
Radnická 6
Velké Meziříčí 59401
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Pod Zámkem ubytování Velké Meziříčí Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Pod Zámkem ubytování Velké Meziříčí

Hotel Velké Meziříčí Pod Zámkem Hotel Pod Zámkem se nachází v historické části města Velkého Meziříčí. V blízkosti můžete navštívit Muzeum silnic a dálnic, kostel sv. Mikuláše s největším ciferníkem v ČR, zámek, jehož počátky sahají do 13.století. V zimě lze využít možnost lyžování, snowboardingu a jiných radovánek na Fajtově kopci.

Ubytování:
Nabízíme k ubytování 2 apartmá dvoupokojové, stylově zařízené, koupelna s vířivou vanou (lze využít i pro malá obchodní jednání). Ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích, ve 3 lůžkových pokojích je možnost přistýlky. Televize s 20-ti kanály, minibar, telefon s přímou volbou, sociální zařízení, možný přístup k faxu a na Internet. Novomanželé zde mohou strávit svatební noc s donáškou snídaně na pokoj.

Restaurace :
Možnost platby platebními kartami MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, American Express, JCB, Diners Club. Stravování v hotelové restauraci. Možnost konání obchodních jednání max. pro 10 osob v hotelovém salónku. Možnost degustování ve vinném sklípku. Parkování na uzavřeném parkovišti.

Služby:
Buzení telefonem, přepojování a objednávání telefonních hovorů, zajišťování taxi služby, parkování na hotelovém parkovišti, půjčování společenských her, vysoušeč vlasů, žehlička.

Praní a žehlení prádla hostům, drobné vyspravení oděvu, úschova cenností, zapůjčení laserové tiskárny HP LJ 1100, faxová služba, obstarávání vstupenek na sportovní a kulturní akce.

Turistika:
Zámek ve Velkém Meziříčí vznikl četnými přestavbami původního hradu ze 13. století, který strážil důležitou křižovatku obchodních cest. Kostel svatého Mikuláše na náměstí, Luteránské gymnasium, Hřbitovní kostel, Nejsvětější Trojice, Městské opevnění - Dolní brána, bašta, hradby, Kašna se sochou svatého Floriána na náměstí,  Radnice, Nová synagoga, Židovský hřbitov nad městem.

Hotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - K hotelu přísluší parkovištěHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - disponuje restauracíHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - disponuje vinárnouHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem -  je k dispozici letní terasaHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - přijímá kreditní karty VISAHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - přijímá kreditní karty JCBHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Velké Meziříčí Pod Zámkem - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Velke-Mezirici-Pod-Zamkem@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Vysočina Jihlavský kraj  Hotely v ČRHotely Vysočina Jihlavský kraj  Ubytování