Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Mlýn Velehrad - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Mlýn Velehrad - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Mlýn Velehrad - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Mlýn Velehrad - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Mlýn
Na Hrádku 4
Velehrad 68706
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Mlýn ubytování Velehrad Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 6 m/s


 

**** Hotel Mlýn ubytování Velehrad

Hotel Velehrad Mlýn

Hotel Mlýn (jehož název úzce souvisí s budovou, ve které se nachází) najdete v obci Velehrad, 7 km severozápadně u města Uherské Hradiště.

Hotel Velehrad Mlýn ubytování :
Hotel nabízí ubytování v 26 pokojích s celkem 50 pevnými lůžky a další možností přistýlek (ve složení 4 jednolůžkové pokoje, 19 dvoulůžkových pokojů, 2 Junior Suite a 1 apartmá).

Z celkového počtu 26 pokojů jsou 2 bezbariérové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a minibar.

Hosté mohou na pokojích využít k ubytování i bezdrátové připojení k síti internet. Zajímavostí pokojů typu "suite" je úprava jednoho z nich na svatební apartmá. Druhý se dá velice pohodlně využít jako pokoj rodinný pro 4 - 5 členů.

Hotel Mlýn ubytování Velehrad Poskytované služby :
Hotel nabízí skvělou příležitost nejen pro soukromé a rodinné oslavy, ale i pro akce společenské, firemní školení, prezentace apod. Firmám a organizovaným skupinám pak může nabídnout nejen prostory umožňující školení, ale i doplňkové služby. Podle Vašich požadavků zajistíme i kompletní servis k pořádaným akcím, včetně překladatelského servisu.

Hotel Velehrad Mlýn Restaurace :
Stravování nabízíme celkem až ve 4 střediscích. Ve stylové Hospodě Mlýn, v nekuřácké restauraci, v letních měsících na letní terase, a celoročně také v "Koštérně", která je součástí hotelu a je vystavěna ve stylu moravského vinného sklípku. "Stodola", která patří do hotelového komplexu, je skvělým místem pro pořádání různých společenských akcí.

Hotel Mlýn ubytování Velehrad Kapacita :
Hotelová restauce - Hospoda Mlýn - 48 míst, Nekuřácká hotelová restaurace - 30 míst, Letní tersa: 30 míst, Koštérna - 20 míst, Stodola - 50 míst (při tabulovém sezení)

Obec Velehrad :
Obec Velehrad naleznete 7 km severozápadně od Uherského Hradiště, na pokraji Chřibů (Brdo 587 m), které tvoří nejvyšší část Středomoravských Karpat. V oblasti se nachází velké množství historických a kulturních památek, muzeí, turistických stezek, cyklotras, sportovních a relaxačních areálů a vybrat si můžete i z široké nabídky kulturních a folklórních akcí, pořádaných v okolí. Navštívíte kraj, kde s největší pravděpodobností vzniklo centrum Velkomoravská říše, kraj s bohatou kulturní tradicí a místo, kde se dodnes rodí vynikající odrůdová vína - Slovácko - kraj slunce a pohody.


Hotel Velehrad Mlýn - Služba na recepci je 24 hodinHotel Velehrad Mlýn -  je k dispozici letní terasaHotel Velehrad Mlýn - K hotelu přísluší parkovištěHotel Velehrad Mlýn - disponuje restauracíHotel Velehrad Mlýn - disponuje vinárnouHotel Velehrad Mlýn - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Velehrad Mlýn - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Velehrad Mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Velehrad Mlýn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Velehrad Mlýn - na pokojích je telefon
Email: hotel-Velehrad-Mlyn@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Zlínský kraj  Hotely v ČRHotely Zlínský kraj  Ubytování