Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Uno Ústí nad Orlicí - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Uno Ústí nad Orlicí - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Uno Ústí nad Orlicí - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Uno Ústí nad Orlicí - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Uno
T.G. Masaryka 897
Ústí nad Orlicí 56201
Česká Republika
Tel: +420-222 532 534

Aktuální počasí:
Hotel Uno ubytování Ústí nad Orlicí Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Uno ubytování Ústí nad Orlicí

Hotel Ústí nad Orlicí Uno

Moderně řešený tříhvězdičkový hotel Uno leží v blízkosti centra města Ústí nad Orlicí. Vícepatrová budova s výtahem. Hotelový komplex je zaměřen na relaxaci, zábavu, gastronomii a volnočasové aktivity. Hotel Uno je moderně zrekonstruován, aby vyhověl požadavkům i náročnějších klientů.

Hotel Uno Ústí nad Orlicí ubytování :
Ubytování v různých kategoriích. Celková kapacita hotelu je 98 lůžek ve 46 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. Kategorie Classic prošla modernizací v roce 2012. Pokoje jsou vybaveny SAT TV, ledničkou a vysoušečem vlasů.

Ústí nad Orlicí Hotel Uno služby :
Na internet se lze připojit bezplatně přes WIFI nebo je možné využít internetový kiosek v hotelové hale. Minibary na pokojích jsou vybavovány pouze na přání klienta. Snídaně jsou podávány od 7 do 9 hodin v hotelové restauraci. Provoz recepce je nonstop.

Ubytování Ústí nad Orlicí hotel Uno restaurace :
Restaurace hotelu Uno má kapacitu od 70 do 120 míst a nabízí speciality domácí i zahraniční kuchyně. Lze zde pro Vás zajistit pořádání gastronomických akcí na klíč, také svatební hostiny a novomanželský pár dostane svatební noc v nejlepším apartmánu PRAHA zdarma. V restauraci jsou pořádány hudební večery a různé gastronomické akce.

Ústí nad Orlicí ubytování hotel Uno kongresové služby :
Hotel Uno zajišťuje pořádání kongresů, seminářů a firemních prezentací na klíč. K dispozici je kongresové centrum ( 180 m2 ) s kapacitou až 120 osob s možností připojení k Wifi. V prostorách předsálí je možnost pořádat coffee-breaky nebo rauty. Modrý salonek ( 54 m2 ) má kapacitu 30 osob. Oranžový salonek ( 93,5 m2 ) má kapacitu 50 osob, v oranžovém salonku je možnost připojení k internetu přes WiFi zónu. Nabízí se zde různé možnosti stolového uspořádání. Moderně zrekonstruováno a vybaveno moderní audiovizuální technikou. Kancelářské služby jsou poskytovány v hotelové recepci. Zprostředkování - transport osob, půjčování automobilů a teambuildingové akce.

Hotel Uno ubytování Ústí nad Orlicí relaxace :
K relaxaci slouží fitness centrum, sauna, kosmetické studio a kadeřnictví. Okolí Ústí nad Orlicí je vhodné pro výlety pěší a na kolech. Doporučujeme navštívit město Litomyšl s bohatou historií a pod ochranou UNESCO.

Tip: Letní Aquapark v Ústí nad Labem s občerstvením a atrakcemi pro děti i dospělé. Krytý plavecký bazén se slanou vodou. Staré Oldřichovice - areál aktivní turistiky, tábořiště loděnice v Cakli, kde si lze zapůjčit vodácké i cyklistické vybavení nebo vylézt na horolezeckou stěnu, lanová Tarzanova dráha. V bezprostřední blízkosti najdete také unikátní cyklostezky a bruslařské dráhy. Místní letiště nabízí možnost vyhlídkových letů.


Hotel Ústí nad Orlicí Uno - Služba na recepci je 24 hodinHotel Ústí nad Orlicí Uno -  kadeřnictví - holičství Hotel Ústí nad Orlicí Uno -  je k dispozici připojení na internetHotel Ústí nad Orlicí Uno -  je k dispozici letní terasaHotel Ústí nad Orlicí Uno - golfHotel Ústí nad Orlicí Uno - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ústí nad Orlicí Uno - disponuje restauracíHotel Ústí nad Orlicí Uno - disponuje vinárnouHotel Ústí nad Orlicí Uno - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Ústí nad Orlicí Uno - přijímá kreditní karty VISAHotel Ústí nad Orlicí Uno - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Ústí nad Orlicí Uno - přijímá kreditní karty JCBHotel Ústí nad Orlicí Uno - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Ústí nad Orlicí Uno - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ústí nad Orlicí Uno - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ústí nad Orlicí Uno - na pokojích je telefonHotel Ústí nad Orlicí Uno - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-Usti-nad-Orlici-Uno@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pardubický kraj  Hotely v ČRHotely Pardubický kraj  Ubytování