Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Motel Svatý Kryštof Liběchov okr. Mělník - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Motel Svatý Kryštof Liběchov okr. Mělník - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Motel Svatý Kryštof Liběchov okr. Mělník - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Motel Svatý Kryštof Liběchov okr. Mělník - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Motel Svatý Kryštof
Tupadly 78
Liběchov okr. Mělník 27721
Česká Republika

Aktuální počasí:
Motel Svatý Kryštof ubytování Liběchov okr. Mělník Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Motel Svatý Kryštof ubytování Liběchov okr. Mělník

Motel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof Ubytování Tupadly Motel Svatý Kryštof :
Motel a motorest Svatý Kryštof s výhodnou polohou pouhých 40 km od centra Prahy na trase Mělník – Česká Lípa, na klidné samotě u obce Tupadly uprostřed nádherné přírody v CHKO Kokořínsko, je ideálním místem k odpočinku v romantické přírodě, ale i vhodným místem k zastavení při individuálních cestách i organizovaných zájezdů.

Motel Tupadly ubytování Svatý Kryštof :
Motel Svatý Kryštof nacházející se v nádherné a romantické krajině Máchova kraje nabízí komfortní ubytování pro 44 osob v 18ti zrekonstruovaných, moderních a vzdušných pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta a sprchový kout) a hotelovým prádlem. Pro maximální komfort hostů je možné se v každém z pokojů připojit na internet pomocí bezplatné Wi-Fi sítě.

Motel ubytování Tupadly Svatý Kryštof Restaurace :
Výhodou je možnost stravování ve vlastní restauraci Motelu Svatý Kryštof v Tupadlech s velkým výběrem domácích pochutin a krajských specialit. Restaurace nabízí nejen širokou paletu s láskou připravovaných pokrmů, ale také originální výzdobu, venkovní posezení včetně zahradního grilu a vlastní udírny.

Ubytování Mělník Motel Svatý Kryštof konference :
K dispozici je víceúčelová konferenční místnost (dle způsobu uspořádání až 30 osob) s možností využítí potřebné techniky jako je flipchart, dataprojektor, TV a DVD.

Ubytování Mělník Motel Svatý Kryštof služby :
V Motelu Svatý Kryštof Vám v případě zájmu rádi připraví na pokoj dětskou postýlku. V hotelu je také bezbariérový pokoj. Pokoj připraven od 14:00 Uvolnění pokoje do 12:00 hodin. Svým hostům hotel nabízí dopravu vlastním minibusem Nissan Interstar (8 osob + řidič) a to jak na výlety, tak i pro denní či noční odvoz z kulturních akcí. Nabídka možností na uspořádání výletů dle Vašeho přání a zájmů do blízkého i dalekého okolí. Zapůjčení teréních kol + dílnička na servis i Vašich kol. Doprava Vás i kol na určené místo.

hotel Mělník ubytování Tupadly Svatý Kryštof turistika :
Soška svatého Kryštofa je dílem paní Jarmily Haldové ze Sedloňova u Dobrušky, byla vysvěcena 21.6.1996 opatem strahovského kláštera p. Michaelem Josefem Pojezdným, O. Praem současně s požehnáním Motelu svatý Kryštof.

V okolí projížďky na koních, paintballová střelnice. Motel Svatý Kryštof je tím pravým místem pro vášnivé turisty, cykloturisty, lovce i milovníky historických památek. Doslova na dosah naleznete překrásné Kokořínské údolí, historické klenoty jako jsou hrady Kokořín, Houska, Bezděz a zámky Liběchov, Mělník, Veltrusy či Nelahozeves. Klácelka - umělá jeskyně v pískovcových skalách.

Motel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof - K hotelu přísluší parkovištěMotel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof - disponuje restauracíMotel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof -  je k dispozici připojení na internetMotel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof -  je k dispozici letní terasaMotel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof - Pokoje jsou vybaveny televizoremMotel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouMotel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouMotel Liběchov okr. Mělník Svatý Kryštof - na pokojích je telefon
Email: hotel-Libechov-Svaty-Krystov@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování