Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK Tábor - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK Tábor - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK Tábor - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK Tábor - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK
Hradební 3037
Tábor 39001
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK ubytování Tábor Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s


 

**** Hotel Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK ubytování Tábor

Hotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK

Wellness & Congress Hotel Dvořák Tábor:
Jediný čtyřhvězdičkový hotel v Táboře. Vlastní parkoviště přímo u hotelu (30 míst) a podzemní garáže (10 míst), nové wellness centrum s bazénem a pivními lázněmi. Nabídkou svých služeb je hotel vhodný k pořádání firemních i společenských akcí, a je ideálním místem pro rodinnou poznávací dovolenou. 

Ubytování : Hotel Dvořák se nachází v historickém centru města Tábor a nabízí 72 luxusních pokojů se 139 lůžky. Vybavení pokojů: Dětská postýlka k dispozici, internet, kabelová televize, koupelna s vanou, minibar, telefon, televizor, trezor, WC na pokoji.

Hotel Dvořák Tábor - Restaurace :
Snídaně jsou hotelovým hostům podávány formou švédského stolu v hotelové snídárně. Pro náročné hosty je připravena stylová restaurace La Cave s kapacitou 170 míst. Zde je široký výběr pokrmů místní kuchyně v moderní úpravě, výhradně z domácích farmářských produktů. V hotelové vinotéce jsou zásoby nejkvalitnějšího vína domácí moravské provenience - pro patrioty, i vína zahraniční. Večeře při svíčkách se tak pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem. Restaurace je otevřena denně v době 11:30 - 15:00 hod a 18:00 - 23:00 hod. Moderní pojetí celého hotelu velmi dobře vystihuje lobby bar s kapacitou 20 míst, situovaný do vstupní haly. Příjemné posezení si můžete zpříjemnit osvěžujícím nápojem, menším snackem, či kávou a zákuskem vlastní výroby. Letní terasa s kapacitou 30 míst je místem jak pro chvíle odpočinku po nedělní procházce, tak pro setkání s obchodním partnerem.

WELLNESS & CONGRESS HOTEL DVOŘÁK **** Tábor
Nově Hotel Dvořák v Táboře pro Vás připravil wellness centrum na 600 m2 – masáže a zábaly, kosmetika a originální BBB pivní lázně, jejichž součástí je i privátní bazén s protiproudem a sauna.

Hotel Dvořák v Táboře nabízí 5 konferenčních sálů s celkovou kapacitou až 600 míst, malé salonky. Veškerá konferenční technika. Pro Vaši firemní akci zajistí kvalitní kompletní stravování v hotelové restauraci, tématické rauty, galavečeře a cateringové služby mimo hotel, doprovodné programy a další doplňkové služby. Sekretářské služby - telefon, fax, kopírka, e-mail. 

Dovolená Hotel Dvořák Tábor okolí
Tipy na výlet:
  Město Tábor je proslulé bohatstvím historických památek nerozlučně spjatých s historií české státnosti, které se nacházejí přímo v místě a nejbližším okolí města. Můžete navštívit Chýnov a Chýnovskou jeskyni, Dobronice se zříceninou gotického hradu na pravém břehu Lužnice, město keramiky a lázní Bechyně, Orlík nad Vltavou, hrad Zvíkov.

Pobytový balíček „Silvestr na Kotnově s vůní meduňky“, který si můžete vychutnat v termínu 30.12.2014 - 02.01.2015. Přijeďte strávit konec roku do hotelu dvořák v Táboře. Uvolnit se můžete ve wellness centru při relaxační aromatické koupeli s vůní meduňky a načerpat síly v relaxačním bazénu a bylinkové finské sauně. Cena po slevě od 5 820 CZK.
BALÍČEK OBSAHUJE: 3x ubytování pro 2 os. v komfortním dvoulůžkovém pokoji, vánoční pozornost na pokoji, 3x snídaně formou bufetu pro 2 os., 1x bohatá štědrovečerní večeře (rozpis menu viz příloha), vánoční zvyky (kapří šupinka, lodičky, zlaté prasátko), 1x aroma vířivá vana s meduňkovou esencí pro 2 os. (30 min.), 1x neomezený vstup do wellness (bazén a sauna) pro 2 osoby, 2x parkování na pobyt přímo na nádvoří hotelu, internetové připojení na všech pokojích, 15% sleva na konzumaci v hotelové restauraci (sleva se nevztahuje na nápoje a štědrovečerní večeři), 15% sleva na nápoje v hotelovém lobby baru. Prosím název balíčku napište do poznámky při zadání poptávky.


Hotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK - K hotelu přísluší parkovištěHotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK - disponuje restauracíHotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK -  kadeřnictví - holičství Hotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK -  je k dispozici připojení na internetHotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK -  je k dispozici letní terasaHotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK - krytý bazén v hotelu.Hotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Tábor Congress & Wellness Hotel DVOŘÁK - na pokojích je telefon
Email: hotel-Tabor-Dvorak@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování