Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Pekárna Sušice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Pekárna Sušice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Pekárna Sušice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Pekárna Sušice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Pekárna
T.G.Masaryka 129
Sušice 34201
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Pekárna ubytování Sušice Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 0 m/s


 

*** Hotel Pekárna ubytování Sušice

Hotel Sušice Pekárna

Hotel Sušice ubytování Pekárna popis :
Věříme, že SPORTHOTEL PEKÁRNA uspokojí svým vybavením, cenami a poskytovanými službami i náročné klienty. Ubytovací kapacita je celkem 50 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Standardním vybavením je barevná televize a vlastní sociální zařízení. Náš hotel se nachází nedaleko od středu města Sušice.

Ubytování Sušice Sport Hotel Pekárna :
V naší stylově zařízené restauraci se o Vás náš personál vzorně postará. Vybrat si můžete z pestré nabídky českých i zahraničních jídel, pizzerie s nabídkou italské kuchyně, salátů, studených mís. K dobré náladě si můžete dát skleničku z našeho výběru českých vín nebo skleničku dobrého piva. Restaurace je v provozu po celý den.

Hotel Sušice ubytování Pekárna popis restaurace :
Naše nově zařízená restaurace s kapacitou 60 míst a salonek s kapacitou 20 míst. Vhodné pro pořádání školení, svateb, narozenin a jiných společenských akcí. Snídani servírujeme v nově zařízeném nekuřáckém prostředí, aby Váš den příjemně začínal. Pro Vaše děti jsme zařídili malý kout s dětskými hračkami. Pro příjemné prožití dovolené je Vám k dispozici denní restaurace a při hezkém počasí i posezení v letní restauraci.

Ubytování Sušice Sport Hotel Pekárna sport :
Zveme Vás k vyzkoušení naší nové kuželkové a bowlingové dráhy. Sporthotel Pekárna je ideální místo pro sportovní přátele kuželek, bowlingu a squashe.  Můžeme Vám udělat speciální nabídku pro více sportovců s přenocováním. Nová squashová hala je celkově klimatizovaná, aby naši sportovní přátelé mohli v této hale strávit více tréninkových hodin. Hned vedle bowlingu a kuželkové dráhy se nachází bowling bar kde můžete na velké obrazovce sledovat klipy, mistrovství světa ve fotbalu nebo jiné satelitní pořady.

Hotel Sušice ubytování Pekárna popis služby :
Parkoviště pro naše hosty je ve dvoře hotelu, který se na noc zamyká. Během roku 2006 plánujeme dokončení sauny. V hotelu je možné objednat masérku, při větší skupině osob je možné, aby se masérka dostavila přímo do hotelu. Je možno objednat termín  ke kadeřnici, kosmetičce, pedikérce, atd. 200m od hotelu je travnaté dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami.

Sport Hotel Pekárna ubytování Sušice turistika :
Lyžařský vlek jednomístný na Hamižné hoře - Hartmanice - 10 km od Sušice, Délka 570 m. Lyžařský vlek Kašperské Hory je cca. 20 km vzdálen od Sušice. Výlet na horu Špičák nebo Pancíř v Železné Rudě cca. 32 km. Na horu Pancíř vede sedačková lanovka až do výše 1214  metrů. Také hora Špičák je 1202  metrů vysoká a patří k jedné z nejvyšších hor na Šumavě.


Hotel Sušice Pekárna - Služba na recepci je 24 hodinHotel Sušice Pekárna - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Sušice Pekárna - K hotelu přísluší parkovištěHotel Sušice Pekárna - disponuje restauracíHotel Sušice Pekárna - disponuje vinárnouHotel Sušice Pekárna - V hotelu je kulečníkHotel Sušice Pekárna -  je k dispozici připojení na internetHotel Sušice Pekárna -  je k dispozici letní terasaHotel Sušice Pekárna - disponuje kavárnouHotel Sušice Pekárna - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Sušice Pekárna - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Sušice Pekárna - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: Hotel-Susice-Pekarna@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování