Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Alpina - změna majitele Špindlerův Mlýn - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Alpina - změna majitele Špindlerův Mlýn - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Alpina - změna majitele Špindlerův Mlýn - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Alpina - změna majitele Špindlerův Mlýn - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Alpina - změna majitele
Tabulové boudy 7
Špindlerův Mlýn 54351
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Alpina - změna majitele ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** hotel Špindlerův Mlýn Alpina ubytování Špindl

Hotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele Hotel Alpina se nachází v krásné přírodě Krkonošského národního parku - ve Špindlerově mlýně. Od centra města ho dělí pouhých deset minut vycházkové chůze.

Hotel Alpina Špindlerův Mlýn ubytování :
Hotel Alpina pro Vás nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 34 pokojů. Na všech pokojích je sociální zařízení (vana nebo sprcha, toaleta), TV se SAT a možnost připojení k internetu (pouze některé pokoje). Pro náročnější hosty jsou zde 2 velká apartmá skládající se ze dvou místností a kompletně vybavené kuchyňky. Denně je prováděn běžný úklid.

Ubytování Špindl Krkonoše Alpina Hotel stravování :
V hotelu Alpina je příjemná stylová restaurace s krbem s 80 místy, vhodná také pro pořádání firemních a společenských akcí. Dále bar a letní terasa s úžasným výhledem na město a na Medvědín. Snídaně se podávají formou švédského stolu, večeře ala carte nebo polopenze formou menu 18 – 20 hod.

Špindlerův Mlýn ubytování Hotel Alpina služby :
Hotel Alpina v Krkonoších má své vlastní parkoviště. V zimě dovoz hostů k hotelu na sněžných skůtrech. Trezor na recepci. Wi-Fi v celém hotelu zdarma. K doplňkovým službám hotelu patří billiard, fitnes, fotbálek, sauna, whirpool, masáže. Lyžárna - v létě slouží jako úschovna kol. V zimě možnost parkování pod hotelem u lyžařského vleku za poplatek. Autobusové nádraží je 15 minut chůze od hotelu.

Hotel Alpina ubytování Špindlerův Mlýn aktivity:
Vlek přímo u hotelu, v blízkosti velké množství běžeckých tratí. Ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku, letní bobová dráha 1 km, Aquacentrum Bedřichov 1km. Adrenalinové sporty (přemostění – let vzduchem, Bungeerunning, Rafting, Paragliding, Tenis, Rybaření). Squasch, Bowling. Vyhlídkové lety Vrchlabí 16 km.
Letní dovolenou si vedle pěších túr díky ideální poloze hotelu můžete zpříjemnit i cyklistickými výlety po hřebenech a horských stezkách.

Hotel Alpina byl v roce 2004 celkově rekonstruován a modernizován ve stylu odpovídajícím evropskému standardu. Hotel Alpina je vzdálen pouhých 100 metrů od sjezdové tratě Hromovka, kde se lyžuje i ve večerních hodinách ( 18.00 - 21.00 hod ).

Hotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele - V hotelu je kulečníkHotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Špindlerův Mlýn Alpina - změna majitele - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: Hotel-Spindleruv-Mlyn-Alpina@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování