Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Stará Škola Sloup - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Stará Škola Sloup - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Stará Škola Sloup - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Stará Škola Sloup - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Stará Škola
Sloup v Moravském krasu 30
Sloup 67913
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Stará Škola ubytování Sloup Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Stará Škola ubytování Sloup

Hotel Sloup Stará Škola

Hotel Stará Škola se nachází v městečku Sloup, které je severní vstupní branou do Národní přírodní rezervace Moravský kras - oblasti světoznámé jako jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů ve střední Evropě.

Hotel Sloup Ubytování Stará Škola :
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem. Vyšší patra jsou obsluhována hotelovým výtahem, je zajištěn bezbariérový přístup.

Ubytování Sloup Hotel Stará Škola - Restaurace :
V našem hotelu, který je postaven v alpském stylu a vznikl rekonstrukcí budovy staré školy z roku 1879 je pro hosty připravena stylová restaurace nabízející jak pokrmy z domácí kuchyně, minutky, tak i speciality rakouské kuchyně. Hostům jsou k dispozici i tři stylové salonky, dvě školící místnosti, kde pořádáme rauty, recepce, svatby, podnikové oslavy, setkání spolužáků, různá školení, předváděcí akce. Na objednávku pro Vás a Vaše přátele, podnikové či sportovní kolektivy připravíme opékání selat nebo jehňat na rožni s ochutnávkou jihomoravských vín u táborového ohně.

Sloup Ubytování Hotel Stará Škola -  Služby :
Hotel svou polohou v jedné z nejčistších oblastí naší republiky (v Moravském krasu) z hlediska kvality ovzduší a klidného prostředí, vytváří přímo ideální podmínky nejen pro rekreaci, ale i pro pořádání různých typů školení menších kolektivů, pořádání společenských nebo sportovních akcí. Pro pořádání jednodenních školení slouží 2 vybavené konferenční místnosti, každá s 50 místy, pro vícedenní školení disponujeme ubytovací kapacitou 21 stálých lůžek a 7 přistýlek.


Hotel Sloup Stará Škola - K hotelu přísluší parkovištěHotel Sloup Stará Škola - disponuje restauracíHotel Sloup Stará Škola -  je k dispozici připojení na internetHotel Sloup Stará Škola - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Sloup Stará Škola - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Sloup Stará Škola - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Sloup Stará Škola - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Sloup Stará Škola - na pokojích je telefon
Email: hotel-Sloup-Stara-Skola@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování