Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Austerlitz Slavkov u Brna - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Austerlitz Slavkov u Brna - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Austerlitz Slavkov u Brna - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Austerlitz Slavkov u Brna - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Austerlitz
Na golfovém hřišti 1510
Slavkov u Brna 68401
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Austerlitz ubytování Slavkov u Brna Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Austerlitz ubytování Slavkov u Brna

Hotel Slavkov u Brna Austerlitz

Hotel Slavkov u Brna ubytování Austerlitz popis :
Golf Hotel Austerlitz leží na okraji golfového hřiště ve Slavkově. Golf Hotel Austerlitz byl otevřen k 1. listopadu 2004. Z hotelu na driving range i na cvičné greeny stačí přejít přes parkoviště. Odpaliště jamky č. 1 je 15 m od restaurace, z oken klubovny můžete sledovat odpaly ostatních hráčů. Parkovací místa jsou bezprostředně u bungalovů.

Golf Hotel Slavkov Ubytování Austerlitz
:
Pokoje Golf Hotelu Austerlitz jsou umístěny v šesti samostatných bungalovech. V bungalovech je šest dvoulůžkových pokojů, které jsou spojeny společnou chodbou. 30 pokojů o rozloze 30 m2: dvoulůžková postel, vestavěná skříň, TV set, sociální zařízení se sprchovým koutem, menší terasa na posezení. 3 apartmány o rozloze 70 m2: dvě místnosti, v ložnici dvoulůžková postel, v pokoji rozkládací pohovka se stolkem, psací stůl, TV set, sociální zařízení s vanou, vestavěná skříň, menší terasa na posezení kuchyňský koutek.

Ubytování Slavkov Golf Hotel Austerlitz - Restaurace :
Restaurační zařízení je složeno ze tří oddělených místostí (restaurace se stoly a barem, klubovna s křesílky, salónek se stoly vhodný pro školení). restaurace 62 míst, klubové zázemí 40 míst, školící místnost 25 míst, venkovní terasa 40 míst, posezení u baru 8 míst, taneční parket. Raut během akce a další občerstvení dle přání zákazníka. Zázemí pro golfisty (šatny, sociální zařízení, úschovna bagů). 

Slavkov Ubytování Golf Hotel Austerlitz -  Služby :
Dále zde najdete PRO shop s golfovými potřebami, recepci, venkovní terasu s místem pro hudbu, sociální zařízení v patře. Ve sklepní části budovy jsou pánské a dámské šatny, sprchy a toalety. Vedle vchodu do restaurace je parkoviště pro cca 50 aut.

Ubytování Slavkov u Brna Golf Hotel Austerlitz :
18jamkové hřiště je linksového typu, jeho obtížnost a zajímavost zvyšují kromě přírodních překážek a mnoha bankrů (celkem cca 120), také uměle vybudované vodní plochy o celkové ploše 3 ha. Součástí hřiště jsou také velmi kvalitní tréninkové plochy, považované za jedny z nejlepších v naší republice.

Hotel Slavkov u Brna ubytování Austerlitz :
Doplňkový sortiment služeb, které jsou v bezprostřední blízkosti hotelu a na Vaše přání jsme schopni je zajistit (golfové hřiště s tréninkovým zázemím a akademií v zámeckém parku, 6 tenisových kurtů, venkovní plavecký 50m bazén, 3 kurty na beach voleybal, venkovní střelnice, prohlídka zámku Slavkov u Brna a bojiště bitvy u Slavkova, sqashové kurty, posilovna, bowling masážní služby, perličková koupel, sauna).


Hotel Slavkov u Brna Austerlitz - K hotelu přísluší parkovištěHotel Slavkov u Brna Austerlitz - disponuje restauracíHotel Slavkov u Brna Austerlitz -  je k dispozici připojení na internetHotel Slavkov u Brna Austerlitz -  je k dispozici letní terasaHotel Slavkov u Brna Austerlitz - golfHotel Slavkov u Brna Austerlitz - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Slavkov u Brna Austerlitz - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Slavkov u Brna Austerlitz - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Slavkov u Brna Austerlitz - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Slavkov u Brna Austerlitz - na pokojích je telefon
Email: hotel-Slavkov-u-Brna-Austerlitz@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování