Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Skála Malá Skála - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Skála Malá Skála - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Skála Malá Skála - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Skála Malá Skála - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Skála
Malá Skála 69
Malá Skála 46831
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Skála ubytování Malá Skála Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Skála ubytování Malá Skála

Hotel Malá Skála Skála Hotel Skála se nachází v malebné vesničce Malá Skála, jenž je nazývána "Perlou Českého ráje", pouhých 90 km od Prahy. Hotel Skála má vlastní parkoviště, dobré spojení autem, autobusem i vlakem. Obec Malá Skála je vyhledávané rekreační středisko na severním okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj nedaleko města Turnova jenž je turistickým centrem a srdcem Českého ráje.

Ubytování :
Hotel Skála nabízí ubytování o celkové kapacitě 80 lůžek. K ubytování jsou pro hosty připraveny jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a několik více lůžkových pokojů vč. rodinných apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem, koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením a televizí se satelitním příjmem. Velké parkoviště pro vaše auto je přímo před hotelem Skála.

Gastronomie :
Součástí hotelu je prostorná restaurace s kapacitou 90 míst. Prostory restaurace jsou rozděleny do 3 polo oddělených částí. Každé ráno se podává snídaně pro hotelové hosty. Restaurace je určena širší veřejnosti a nabízí stravování a občerstvení po celý den. V nabídce jsou vytříbená jídla z české i mezinárodní kuchyně, která jsou připravena z kvalitních surovin regionálních prověřených dodavatelů. Nabídnou Vám zde i velmi kvalitní vinný lístek s víny z celého světa.

Služby :
Dalším místem k příjemnému a posezení je Bar o kapacitě 16 míst. Za hezkého a slunného počasí můžete posedět na kryté venkovní terase s kapacitou 60 míst. Pro semináře, podniková setkání či rodinné oslavy jsou k dispozici 2 salonky. Za příznivého počasí si nenechte ujít přípravu pokrmů na venkovním grilu.

Relaxace :
Klidné a tiché prostředí je ideálním místem k relaxačnímu pobytu uvolňující tělo i mysl. K vybavení v hotelu Skála patří sauna, kulečník, na objednávku přijíždí lektor masérské školy v Liberci a provádí špičkové masáže v nejrůznějších provedeních. Dále je k dispozici jízda na koni, v blízkosti tenisové kurty, půjčovna kol a lodí, možnost koupání v řece.

Sport :
Sportovně relaxační centrum Žlutá Plovárna na Malé Skále je unikátní sportovně rekreační centrum v Českém ráji s půjčovnou lodí (kajaky, kanoe pro 2 a 3 osoby, rafty), horských kol, čtyřkolek a sportovních potřeb. V areálu se nachází hřiště na beach volejbal, antukový kurt na nohejbal, dětské atrakce a největší lanové centrum v Libereckém kraji. Žlutá Plovárna je častým cílem pěších i cyklo výletů a oblíbeným místem pro koupání v řece Jizeře.
 
Nově v hotelu Skála nabízí ZDARMA dětský koutek a připojení WIFI !!!
Během roku můžete využít nejrůznější pobytové balíčky s programem, které jsou ještě navíc cenově zvýhodňovány.

Hotel Malá Skála Skála - Služba na recepci je 24 hodinHotel Malá Skála Skála - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Malá Skála Skála -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Malá Skála Skála - V hotelu je kulečníkHotel Malá Skála Skála - K hotelu přísluší parkovištěHotel Malá Skála Skála - disponuje restauracíHotel Malá Skála Skála -  je k dispozici připojení na internetHotel Malá Skála Skála -  je k dispozici letní terasaHotel Malá Skála Skála - tenis -poblíž hoteluHotel Malá Skála Skála - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Malá Skála Skála - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Malá Skála Skála - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Malá Skála Skála - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Malá Skála Skála - na pokojích je telefon
Email: hotel-Mala-Skala@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování