Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Panorama
Masarykova 941
Rychnov nad Kněžnou 51601
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Panorama ubytování Rychnov nad Kněžnou Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s


 

**** Hotel Panorama ubytování Rychnov nad Kněžnou

Hotel Rychnov nad Kněžnou Panorama Wellness hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou je čtyřhvězdičkový wellness hotel, který nabízí komfortní ubytování, nadstandardní služby, příjemný personál, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů. To vše za příznivé ceny.

Rodinný Wellness Hotel Panorama je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Wellness Hotel Panorama je ideálním místem pro ubytování, relaxaci, konání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, rautů.

O víkendech si můžete vybrat z široké nabídky víkendových romantických pobytů a wellness pobytů. Pěší a cyklistické trasy začínají přímo u hotelu.

Wellness hotel Rychnov nad Kněžnou ubytování Panorama :
Hotel Panorama nabízí komfortní ubytování v absolutně klidném prostředí. Luxusní ubytování ve 30 pokojích o celkové kapacitě 67 lůžek s možností 3 přistýlek. Hotel Panorama má i pokoj pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a samostatným WC, vanou nebo sprchou, balkónem nebo lodžií, manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, LCD televizí, telefonem s přímou volbou i do zahraničí, přípojkou na internet, minibarem, vysoušečem vlasů. Ve vybraných pokojích jsou k dispozici DVD přehrávače.

Wellness hotel ubytování Panorama služby
Parkování zdarma na uzavíratelném parkovišti. Ubytování od 14 do 24 hodin, odjezd od 6 do 12 hodin, skupiny po domluvě s vedením hotelu do 11 hodin. Recepce od 6 do 24 hodin, prádelna, večery s živou hudbou, dárkové poukazy, víkend se zdravou výživou, masáže atd. Na recepci prodej suvenýrů, pohledů ..., kopírování a faxování. V hotelu je internetové připojení Wi-Fi. Za poplatek donáška jídel na pokoj, do sauny a do bazénu. Na objednávku letní grilování. Zajištění služeb i mimo hotel - taxi, jízdu na koni, pronájem sportovišť, tenisové haly, motokáry, lanový park atd.

Rychnov nad Kněžnou Wellness hotel Panorama gastronomie :
Kuchyně HOTELU PANORAMA nabízí jídla české a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, speciality z čerstvých ryb, z jihoamerické svíčkové a BIO menu. Všechny pokrmy jsou připravovány nejmodernější technologií, špičková gastronomie, žádné polotovary a vaří se z vybraných surovin - nejkvalitnější masa, čerstvá zelenina, ovoce a vybrané speciality z celého světa. Kvalitní gastronomii doplňuje bohatý sortiment nápojů.

Wellness hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou restaurace :
Hotelový bar i restaurace Vám k pokrmu a příjemnému posezení s výhledem na Orlické hory nabízí špičková moravská i zahraniční vína, tradiční skotské a irské whisky, francouzské koňaky, portská vína a calvados a další destiláty z celého světa. Bohatý výběr italské kávy LAVAZZA a Varesina. V letních měsících je v prostoru hotelové zahrady před Restaurací Panorama otevřena zahradní restaurace, která nabízí 36 míst s výhledem na Orlické hory. V období letních prázdnin pro Vás rádi  připraví večerní zahradní raut (party) s grilováním přímo před hostem na nerezovém grilu, dřevěném uhlí a nepřímém ohni. Zahradní restaurace je ideální také pro rodiny s malými dětmi - dětské hřiště i sportovní atrakce - pétanque, ruské kuželky a lanová dráha.

Panorama wellness hotel Rychnov nad Kněžnou konference :
HOTEL PANORAMA pro Vás uspořádá konference, kongresy, školení, semináře, firemní setkání, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání. Plně můžete využít kongresové centrum s kapacitou 25 až 90 osob, rozloha 170 m2, vlastní bar, nekuřácký prostor a malý salónek s kapacitou 22 osob, oddělená část kuřácké restaurace, možnost průchodu do zahradní restaurace. Samozřejmostí je zapůjčení konferenční techniky.

Ubytování Rychnov nad Kněžnou hotel Panorama wellness :
Wellness služby lze využít samostatně i v rámci připravených víkendových pobytů. V hotelu Panorama se nachází relaxační centrum s bazénem a vířivkou. Pět hodin pobytu a o víkendech šest hodin pobytu denně v relaxačním centru v době určené pro hotelové hosty je zahrnuto v ceně ubytování. Vyhledávanou wellness službou jsou v Hotelu Panorama masáže prováděné nevidomým masérem Bc. Rudolfem Osikovskim. Ve třetím patře hotelu se nachází sauna vybavená unikátním vyvíječem sněhu, zařízením tropického deště a kádí s ledovou vodou. Pro zpestření Vašeho pobytu je v hotelu kulečník, stolní fotbal a šipky. U lesa Včelný, deset minut chůze od hotelu je městské koupaliště.

postavený roku 1940, velkoryse zrekonstruovaný a nově otevřený v roce 2003, se nachází na klidném místě s krásným výhledem na Orlické hory.

Hotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - disponuje restauracíHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - V hotelu je kulečníkHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama -  je k dispozici připojení na internetHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama -  je k dispozici letní terasaHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - disponuje kavárnouHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - přijímá kreditní karty VISAHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - krytý bazén v hotelu.Hotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - na pokojích je telefonHotel Rychnov nad Kněžnou Panorama - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-Rychnov-nad-Kneznou-Pano@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování