Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel U Bílého Lva Rožmitál pod Třemšínem - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel U Bílého Lva Rožmitál pod Třemšínem - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel U Bílého Lva Rožmitál pod Třemšínem - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel U Bílého Lva Rožmitál pod Třemšínem - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel U Bílého Lva
Havlíčkova 178
Rožmitál pod Třemšínem 26242
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel U Bílého Lva ubytování Rožmitál pod Třemšínem Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel U Bílého Lva ubytování Rožmitál pod Třemšínem

Hotel Rožmitál pod Třemšínem U Bílého Lva

hotel Rožmitál pod Třemšínem u Bílého Lva popis :
Nachází se v malebném městečku Rožmitál pod Třemšínem, v SČ, 18 km od Příbrami, 45 km od Plzně a 80 km od Prahy. Ve středních Čechách na křižovatce měst Plzeň - Praha - Klatovy - Tábor. Hotel je obklopen nádhernými Brdskými lesy, které vybízejí k toulkám v přírodě.

Je to skutečný ráj pro milovníky turistiky, houbaření a krásné přírody. Navštivte náš hotel U bílého lva a mi Vám zaručujeme, že se budete vracet domů odpočatí a s krásnými zážitky. Hotel je vybaven restaurací, vinárnou a venkovní terasou, které si můžete prohlédnout na následujících stránkách.

hotel Rožmitál pod Třemšínem hotel u Bílého Lva ubytování :
Nabízíme ubytování v 16-ti komfortně zařízených pokojích za příznivé ceny. Pokoje jsou dvoulůžkové nebo třílůžkové s možností přistýlky. Celková kapacita je 37 lůžek.

ubytování Rožmitál pod Třemšínem hotel u Bílého Lva restaurace :
Při návštěvě u nás Vám vřele doporučujeme navštívit naši restauraci. Nabízí klidné posezení a příjemné prostředí. Při příchodu Vás upoutá interiér laděný do jemně romantického stylu. Když Vám přívětivá obsluha předloží restaurační menu, budete si moci vybrat z široké nabídky pokrmů a nápojů, zaujmou Vás nejen speciality místní kuchyně, ale i velmi příznivé ceny.

V naší nabídce najdete též nejrůznější varianty zmrzlinových pohárů, které si vychutnáte jistě nejen v letních měsících na uzavřené venkovní terase. Restaurace s terasou nabízí posezení s 75-ti místy.

hotel u Bílého Lva Rožmitál pod Třemšínem vinárna :
Pokud chcete strávit večer při intimním osvětlení a příjemné hudbě, nabízíme Vám ve sklepních prostorách stylovou vinárnu s 25-ti místy. Barman je zde k Vašim službám připraven nabídnout nejrůznější druhy nápojů od nealkoholických, přes pivo kvalitní víno, až ke cocktailům. Pro hráče je zde i biliárový stůl. Vinárna je pro Vás v provozu každý pátek a sobotu do pozdních nočních hodin. Lze ji také využít i mimo uvedené dny jako uzavřený salonek.

hotel Rožmitál pod Třemšínem hotel u Bílého Lva turistika :
Můžeme Vám také doporučit nezapomenutelné výlety po okolních památkách:
zámek Březnice, zámek Vysoká u Příbrami, zámek Dobříš, zámek Orlík.


Hotel Rožmitál pod Třemšínem U Bílého Lva - Služba na recepci je 24 hodinHotel Rožmitál pod Třemšínem U Bílého Lva -  je k dispozici letní terasaHotel Rožmitál pod Třemšínem U Bílého Lva - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rožmitál pod Třemšínem U Bílého Lva - disponuje vinárnouHotel Rožmitál pod Třemšínem U Bílého Lva - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rožmitál pod Třemšínem U Bílého Lva - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Rožmitál pod Třemšínem U Bílého Lva - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-Rozmital-pod-Tremsinem-U-Bileho-Lva@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování