Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Trosky Rovensko pod Troskami - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Trosky Rovensko pod Troskami - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Trosky Rovensko pod Troskami - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Trosky Rovensko pod Troskami - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Trosky
Troskovice 31
Rovensko pod Troskami 51263
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Trosky ubytování Rovensko pod Troskami Aktuální počasí: zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 4 m/s


 

*** Hotel Trosky ubytování Rovensko pod Troskami

Hotel Rovensko pod Troskami Trosky

Hotel Trosky je v provozu od dubna do konce října a jeho kapacita ubytování je 39 lůžek v sedmi dvoulůžkových a čtyřech vícelůžkových apartmánech, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. 

V roce 2013 hotel zahajuje sezónu koncem března na Velikonoce.

Ubytování pod hradem Trosky v Českém ráji
Přímo před hotelem Trosky začíná romantická cesta (cca 400 m dlouhá) ke zřícenině hradu Trosky. Hrad je opředen mnoha bájemi a má velmi zajímavou historii.

Vícelůžkové apartmány mezonetového typu (dva pokoje nad sebou, spojené dřevěným schodištěm uvnitř apartmánu) jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Atrakcí hotelu jsou pokoje s výjimečným pohledem na hrad Trosky nebo výhledem do Českého Ráje.

Hotel Trosky vybavení
Všechny pokoje i apartmány mají kompletní sociální zařízení. K dispozici je wi-fi internet a TV, ve fitku si můžete zaveslovat nebo si vyšlápnout na stepru, případně se ohřát v sauně.

Parkování vozidel je možné na parkovišti před hotelem. Pro ubytované hosty je parkování zdarma. V ceně ubytování je snídaně formou bufetové nabídky. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci a salonku s terasou. V hotelu Trosky připravují také rodinné oslavy i firemní akce včetně ubytování. Svatby mají v ceně pokoj pro novomanžele s jedinečným výhledem na hrad. Školy v přírodě jsou vítány.

Rovensko pod Troskami hotel Trosky restaurace
V hotelové restauraci, která má kapacitu přes 70 míst, můžete ochutnat tradiční hotová česká jídla a speciality minutkové kuchyně. Na objednávku pečené husy, kachny, krůty, jehňata, selata, vepřová kolena, jídla ze zvěřiny i klasické zabijačky. Záleží jen na Vašem přání. Kromě příjemného posezení v restauraci nebo na terase Vám nabízí také možnost uspořádání společenských a firemních akcí. K dispozici je salonek s kapacitou přes 40 míst. Celková kapacita obou sálů je víc než 100 osob. Snídaně jsou formou bufetu. Obědy a večeře pak výběrem z nabídky hotových a minutkových jídel.

Dovolená Český ráj ubytování hotel Trosky
Hotel Trosky tradiční místo odpočinku a dobrého jídla se nachází v obci Troskovice, v chráněné krajinné oblasti Český ráj, přímo pod její nejznámější dominantou - hradem Trosky.

Nejznámější výletní místa v Českém Ráji - Vidlák, Věžák nebo Nebák, Sedmihorky, Hrubá Skála, Valdštejn, Kost, Prachovky jsou od hotelu Trosky pohodlně dostupné jak autem, tak i na kole za pár minut a pěšky do hodinyaž dvou. Pro delší výlety vám v hotelu zajistí kola.

Hotel Trosky v Troskovicích je vyhledávaný pro čisté prostředí, klid, bezpečí a magickou atmosféru blízkého hradu. Vaše děti ocení venkovní i vnitřní dětský koutek, Vaši psi místní široké louky na výběh.


Hotel Rovensko pod Troskami Trosky - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rovensko pod Troskami Trosky - disponuje restauracíHotel Rovensko pod Troskami Trosky - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Rovensko pod Troskami Trosky -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Rovensko pod Troskami Trosky -  je k dispozici připojení na internetHotel Rovensko pod Troskami Trosky -  je k dispozici letní terasaHotel Rovensko pod Troskami Trosky - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Rovensko pod Troskami Trosky - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Rovensko pod Troskami Trosky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rovensko pod Troskami Trosky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Hotel-Rovensko-pod-Troskami-Trosky@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování