Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Pratol Říčany - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Pratol Říčany - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Pratol Říčany - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Pratol Říčany - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Pratol
Černokostelecká 422
Říčany 25101
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Pratol ubytování Říčany Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Pratol ubytování Říčany

Hotel Říčany Pratol Ubytování hotel PRATOL Říčany :
Hotel ***PRATOL se nachází na jihovýchodním okraji Prahy u městečka Říčany poblíž dálnice D1 Praha-Brno. Je situován v klidné části obce, na dosah památek Prahy, ale i přírodě, parkům a lesům, nedaleko také Kutná Hora, Konopiště a další zajímavá místa.

Hotel Říčany Pratol ubytování :
Hotel nabízí ubytování v 50 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha a WC), telefonem s přímou provolbou a barevným televizorem se satelitním připojením.

Pratol hotel ubytování Říčany služby :
Hotel nabízí k dispozici WiFi připojení k internetu, na recepci je možné zapůjčení vysoušeče vlasů, rovněž je zde prodej suvenýrů, nápojů, cigaret a základních hygienických potřeb. V době provozu restaurace je zajištěn room servis, recepce je k dispozici hostům nonstop. V ceně ubytování je snídaně formou buffetu, obědy nebo večeře Vám rádi zajistí v restauraci.

Říčany ubytování hotel Pratol Restaurace :
Hotel Pratol Říčany zve nejen hotelové hosty k posezení v útulné restauraci, která nabízí široký výběr jídel tradiční české a mezinárodní kuchyně. Kromě toho jsou zde servírovány snídaně. V přilehlém salonku je možné realizovat svatební hostiny, rodinné oslavy i společenské párty - stravování zajistí dle Vašeho přání - od pouhých chuťovek k welcome drinku až po slavnostní raut.

Hotel Pratol ubytování Říčany Konference Salónky :
V hotelu jsou k dispozici 4 salonky s kapacitou až 90 míst, každý s denním světlem. Ve všech je možné pořádat menší konference, obchodní jednání, prezentace firem, školení a výstavy. Kromě kvalitního technického vybavení dle přání klienta pro Vás zajistí také občerstvení, coffee breaky, obědy nebo večeře, ale i kulturní představení. Pro osvěžení po náročném školení je rovněž možné využít hotelový bazén.

Hotel Říčany ubytování Pratol Lázně :
Nejen pro hotelové hosty slouží hotelové lázeňské centrum s bazénem, vířivkou a saunou. Kvalita vody v bazénu o rozměrech 15 x 5 m a hloubkou 1,5 m dovoluje i koupání předškolních dětí.

Dovolená Říčany hotel Pratol navigace :
Z dálnice D1 (Praha - Brno) exit 11, pokračovat směrem na Říčany, na kruhovém objezdu rovně a za viaduktem po cca 50 metrech odbočíte doleva (sledujte informační tabule hotelu - navedou Vás).

Hotel Říčany Pratol - Služba na recepci je 24 hodinHotel Říčany Pratol - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Říčany Pratol - K hotelu přísluší parkovištěHotel Říčany Pratol - disponuje restauracíHotel Říčany Pratol - krytý bazén v hotelu.Hotel Říčany Pratol - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Říčany Pratol - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Říčany Pratol - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Říčany Pratol - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Říčany Pratol - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Ricany-Pratol@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování