Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Příchovice Příchovice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Příchovice Příchovice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Příchovice Příchovice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Příchovice Příchovice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Příchovice
č.p. 600
Příchovice 46848
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Příchovice ubytování Příchovice Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Příchovice ubytování Příchovice

Hotel Příchovice Příchovice Hotel nabízí klientům komfortní ubytování v nově zařízených pokojích se sprchou nebo vanou. Klientům je k dispozici restaurace, bazén, bowling, vířívá vana, půjčovna skůtrů a čtyřkolek. Dětem jistě zpestří čas papoušek ARA jménem Vašek.

Hotel je velice vhodný na pořádání plesů, oslav nebo svateb.hotel má k dispozici též konferenční místnost.

Hotel Příchovice letní aktivity:
Možnosti lyžování v blízkém okolí do 2 km: Příchovice – 1 vlek vhodný pro nenáročné lyžaře, Kořenov – 1 vlek vhodný pro náročnější. Lyžařské středisko Harrachov je vzdáleno 7 km, lyžařské středisko Tanvaldský Špičák je vzdáleno 7 km, v místě je půjčovna lyžařského vybavení a ski-servis. V okolí jsou ideální podmínky pro běžecké lyžování – začátek Jizerské magistrály.  

Hotel Příchovice ubytování Příchovice letní aktivity:
Pěší turistika, cykloturistika, koupání – koupaliště v Tanvaldu (3 km), koupaliště a krytý bazén v Harrachově (7 km), krytý bazén a přehrada v Jablonci nad Nisou, možnost vyjížděk na koních – jízdárna v Horním Polubném.  

Autobusové spojení: zastávka Kořenov – Motorest, vzdálena 50 m od objektu  

Vlakové spojení: zastávka Tanvald, odtud dále autobusem

Hotel Příchovice Příchovice - disponuje restauracíHotel Příchovice Příchovice - krytý bazén v hotelu.Hotel Příchovice Příchovice - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Příchovice Příchovice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Příchovice Příchovice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: hotel-Prichovice@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování