Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel U Freuda Příbor - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel U Freuda Příbor - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel U Freuda Příbor - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel U Freuda Příbor - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel U Freuda
Nádražní 416
Příbor 74258
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel U Freuda ubytování Příbor Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel U Freuda ubytování Příbor

Hotel Příbor U Freuda

Hotel U Freuda Příbor :
Hotel U Freuda nabízí ubytování a pohostinství v historické části města Příbor, sousedí přímo s rodným domem Sigmunda Freuda.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází veřejné parkoviště. Ve všech pokojích je dostupný signál Wi-Fi. To vše 6,3 km od letiště Mošnov.

Příbor hotel ubytování u Freuda :
Hotel U Freuda nabízí ubytování v šesti příjemných dvoulůžkových pokojích, útulnou restauraci v irském stylu, možnost parkování přímo u hotelu na veřejném parkovišti a wifi připojení.

Hotel U Freuda ubytování Příbor - Pokoje:
Útulné pokoje ve druhém patře hotelu, s výhledem na historické centrum města Příbor a rodný dům Sigmunda Freuda, jsou vybaveny televizí, Wi-Fi signálem, koupelnou se sprchou a WC. Možnost přistýlky. K ubytování lze za příplatek objednat snídaně.

Ubytování Příbor Hotel u Freuda  - Restaurace :
Restaurace se zahrádkou hotelu U Freuda v Příboře Vám nabízí příjemné posezení v historickém centru města Příbor, s výhledem na rodný dům Sigmunda Freuda a kuchyni zaměřenou na typické regionální pokrmy. Přijďte si užít chvíle odpočinku, pohody a klidu… Otevírací doba restaurace: po – čt: 11:00 – 22:00, pá: 11:00 – 23:00, so: 12:00 – 23:00 hodin, ne: zavřeno. 

Příbor Ubytování Hotel u Freuda  - Okolí :
V roce 1989 byla historická část města Příbor vyhlášená městskou památkovou rezervací. Dnes tudy vede naučná stezka, která příbližuje nejvýznamější památky. Z blízkého okolí doporučujeme navštívit například Technické muzeum Tatra v Kopřivnici nebo Hrad Hukvaldy. Sportovci mohou vyzkoušet místní cyklotrasy, anebo v případě sezóny nabídku pro lyžaře. V léťe doporučujeme plavání na koupališti RICOO.


Hotel Příbor U Freuda - K hotelu přísluší parkovištěHotel Příbor U Freuda - disponuje restauracíHotel Příbor U Freuda -  je k dispozici připojení na internetHotel Příbor U Freuda -  je k dispozici letní terasaHotel Příbor U Freuda - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Příbor U Freuda - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Příbor U Freuda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Příbor U Freuda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Příbor U Freuda - na pokojích je telefon
Email: hotel-Pribor-UFreuda@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Moravskoslezský kraj Ostravský  Hotely v ČRHotely Moravskoslezský kraj Ostravský  Ubytování