Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Meritum Praha 6-Ruzyně - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Meritum Praha 6-Ruzyně - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Meritum Praha 6-Ruzyně - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Meritum Praha 6-Ruzyně - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Meritum
Staré náměstí 14
Praha 6-Ruzyně 16100
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Meritum ubytování Praha 6-Ruzyně Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Meritum ubytování Praha 6-Ruzyně

Hotel Praha 6-Ruzyně Meritum Ubytování Hotel Meritum Praha Ruzyně :
Hotelový komplex  - moderní hotel Meritum*** a stylová restaurace, se nachází v příjemném a klidném prostředí městské části Prahy 6 - Ruzyně, na západním okraji hlavního města, v blízkosti dálničního okruhu silnice na Karlovy Vary a 5 km od pražského letiště Ruzyně a Pražského hradu.

Hotel Meritum Praha Ruzyně ubytování :
Hotel nabízí ubytování v 50 pokojích 8 jednolůžkových, 8 třílůžkových a 34 dvoulůžkových. Všechny pokoje mají vlastní WC, sprchu, minibar, telefon a TV+Sat a jsou zabezpečeny moderním protipožárním systémem.

Praha Ruzyně ubytování Meritum Hotel restaurace :
Součástí hotelového komplexu je stylová restaurace U Rychtáře, která se nachází v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. století. Restaurace U Rychtáře nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a široký sortiment kvalitních vín z celého světa. Hosté mohou využít služeb tří samostatně oddělených salonků. V letních měsících je součástí příjemného posezení také venkovní zahrádka. Do ceny ubytování je zahrnuta bufetová snídaně.

Meritum ubytování Hotel Praha Ruzyně služby :
K dispozici je pro hotelové hosty non-stop hlídané parkoviště, 2x výtah, lobby bar, směnárna, internet. Poskytují zde pro Vás klasické doplňkové hotelové služby. Golfistům nabízí v hotelu Meritum***  slevu 20%  z ubytování.

Hotel Meritum ubytování Praha Ruzyně konference :
Pro pořádání konferencí, školení, prezentací i obchodních jednání je Vám k dispozici konferenční sál s kapacitou 80 osob a tři salonky s kapacitou 25 osob. Klidné a příjemné prostředí hotelu a kvalitní konferenční a gastronomické zázemí Vám zajistí spokojenost při pořádání pracovních a společenských akcí nebo rodinných oslav.

Hotel Praha 6-Ruzyně Meritum - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 6-Ruzyně Meritum - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - disponuje restauracíHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - je k dispozici letní terasaHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - disponuje kavárnouHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 6-Ruzyně Meritum - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Praha-Meritum@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pražský kraj  Hotely v ČRHotely Pražský kraj  Ubytování