Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel GRADIENT Praha 4 - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel GRADIENT Praha 4 - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel GRADIENT Praha 4 - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel GRADIENT Praha 4 - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel GRADIENT
Klánova 61
Praha 4 14700
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel GRADIENT ubytování Praha 4 Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel GRADIENT ubytování Praha 4

Hotel Praha 4 GRADIENT Ubytování Hotel Gradient Praha Hodkovičky :
Hotel Gradient je situován v krásném prostředí vilové čtvrti na Praze 4, v blízkosti rozsáhlého lesoparku, cca 8 km od centra. Standardní tříhvězdičkový hotel nabízí 35 pokojů. Hotel disponuje také restaurací s místními i mezinárodními specialitami, která je otevřena denně od 11.00 do 23.00 hodin. Salónek pro 30 osob je ideálním místem pro pořádání různých setkání a školení. Hosté mohou využít bezdrátové internetové připojení Wi-Fi. Pro GPS navigaci 50°1´17.3“N, 14°25´35.91“E.
 
Praha Hodkovičky Hotel Gradient ubytování :
V hotelu je 25 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou standardně zařízené, vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, TV 37cm, SAT a telefonem s přímou volbou. 10 pokojů nabízí službu s bezdrátovým připojením k internetu Wi-Fi. 9 pokojů má balkon. Na výběr jsou pokoje s uspořádáním twin bed nebo double bed. K dispozici jsou i pevné přistýlky.

Praha ubytování Gradient Hotel hotelové služby :
Buzení telefonem přes recepci hotelu, praní, žehlení a chemické čištění. Úschova zavazadel. Drobný prodej na hotelové recepci. Fax, připojení k internetu WI-FI (bezdrátové), SAT. Možnost ubytování se zvířaty. Možnost parkování, Taxi, pronájem vozů. Zajištění letenek, jízdenek a vstupenek. Zajištění programu podle individuálních požadavků včetně průvodcovských a tlumočnických služeb.

Hotel Gradient ubytování Praha Restaurace :
Součástí hotelu je nově zrekonstruován Cafe-restaurant Gioia (džoja – italsky radost). V pracovním týdnu nabízí i výběr z poledního menu za dostupnou cenu. Můžete využít příjemné posezení na letní zahrádce. Restaurace je otevřena od 11h do 23h. Snídaně v ceně ubytování se podávají ve snídaňové místnosti.

Hotel Praha Hodkovičky ubytování Gradient Konference :
Pronájem prostorů k oslavám, recepcím a večírkům. Školící místnost je salónek maximálně pro 30 osob. Je to ideální místo k příležitosti konání menších školení a k pohovorům. K dispozici je pro zájemce flipchart, TV, video, HI-FI věž. Pronájem školící místnosti: 200 Kč / hod (nebo dle dohody).

Dovolená Praha ubytování Hotel Gradient aktivity :
Zábava - Novodvorská Plaza – disco, bowling, restaurace, Cinema city. Sport - Mini golf, sguash, posilovna, solárium, přírodní koupaliště Lhotka a rozsáhlý lesopark s cyklistickými stezkami. Zajímavosti v okolí - blízko Vyšehrad, lesní divadlo. Nákupní centra - Novodvorská Plaza, Centrum Novodvorská.

Chcete rychlý a spolehlivý odvoz do Vašeho hotelu?
Volejte (+420) 720 170 000
Toto číslo neslouží pro rezervaci ubytování, ale jen pro objednání taxi.

Hotel Praha 4 GRADIENT - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4 GRADIENT - disponuje restauracíHotel Praha 4 GRADIENT - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 4 GRADIENT -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4 GRADIENT - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 4 GRADIENT - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4 GRADIENT - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4 GRADIENT - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: hotel-Gradient-Praha-4@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pražský kraj  Hotely v ČRHotely Pražský kraj  Ubytování