Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Brixen Prague Praha 2 - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Brixen Prague Praha 2 - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Brixen Prague Praha 2 - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Brixen Prague Praha 2 - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Brixen Prague
Sokolská 1796/44
Praha 2 12000
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Brixen Prague ubytování Praha 2 Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Brixen Prague ubytování Praha 2

Hotel Praha 2 Brixen Prague

Hotel Brixen Prague
Hotel Brixen se nachází v centru Prahy, pouze deset minut pěšky od Václavského náměstí. Nejbližší stanice metra je I.P.Pavlova, vzdálená dvě minuty od našeho zařízení. Je ideální pro ty, kteří vyžadují pohodlí a zároveň ocení výhodnou polohu ve středu města.

Hotel Brixen Praha ubytování :
Nabízíme útulné a  nově vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Lze je též krátkodobě či dlouhodobě pronajmout jako kancelářské prostory. Do objektu je zajištěn bezbariérový vstup.

Hotel Brixen ubytování Praha restaurace :
Hotel nabízí  bohaté snídaně a služby caffee baru se širokou nabídkou teplých i studených nápojů a jednoduchým občerstvením.V blízkosti se nachází nespočet restaurací, kaváren a barů.

Hotel ubytování Praha Brixen služby :
Samozřejmostí je akceptace všech běžných platebních karet, směnárenská činnost, kopírování, faxování, vlastní uzavřené parkoviště, rezervace sportovišť a zajišťování kulturních programů, taxislužby, praní prádla. Pro organizované skupiny zajistíme bohatý program včetně tlumočení.

Hotel Brixen ubytování Praha volný čas :
Znovuzrozená Zlatá Praha je jedna z nejstarších metropolí v srdci Evropy. Nové barevné fasády domů, zrekonstruované historické památky a aristokratické paláce, Pražský hrad, Katedrála svatého Víta, Karlův most a stovky dalších historických památek naplňují toto nádherné město duchem minulých století. Okolí vybízí k návštěvám muzeí, divadel a jiných kulturních i zábavních zařízení.


Hotel Praha 2 Brixen Prague - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 2 Brixen Prague -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 2 Brixen Prague - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2 Brixen Prague - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 2 Brixen Prague - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2 Brixen Prague - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Hotel-Praha-Brixen@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pražský kraj  Hotely v ČRHotely Pražský kraj  Ubytování