Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Hvězda
Pec pod Sněžkou 193
Pec pod Sněžkou 54221
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Hvězda ubytování Pec pod Sněžkou Aktuální počasí: zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s


 

*** Hotel Hvězda ubytování Pec pod Sněžkou

Hotel Pec pod Sněžkou Hvězda Hotel Hvězda najdete v Peci pod Sněžkou, která patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších.

Pec pod Sněžkou hotel ubytování
Hotel Hvězda poskytuje ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích a dále v několika rodinných pokojích s možností až 5 lůžek. Pokoje jsou nově zrekonstruovány, s vlastním sociálním zařízením. Na pokojích v hotelu Hvězda naleznete také TV / SAT a v celém hotelu je pokrytí Wi-Fi.

Přijeďte s dětmi do hotelu Hvězda
Pro své "nejmenší" hosty má hotel Hvězda připraven dětský koutek. Ten slouží také jako nekuřácká restaurace pro rodiny s dětmi. Děti si zde mohou hrát, něco přečíst, nakreslit nebo sledovat pohádky. Pro děti i jejich rodiče pořádá hotel Hvězda spoustu akcí, jako například "Týden maminek s dětmi", "Víkend s čertem a Mikulášem" nebo "Dětský golfový tábor".

Hotel Hvězda v Peci restaurace
Vyhlášená a stylová restaurace hotelu Hvězda vařím speciality staročeské kuchyně, ale i dobroty z mezinárodní kuchyně. Pro rodiny s dětmi je připravena nekuřácká restaurace, lyžaři mají možnost uschování lyží v místní lyžařské půjčovně. V létě lze posedět na příjemné zahrádce s dětským hřištěm. Hotel Hvězda Vám mimo jiné poskytne i salónek pro 25 osob pro pořádání školení, nebo soukromých akcí.

Dovolená na horách Krkonoše Hotel Hvězda
Pec pod Sněžkou
je ideálním místem pro zimní dovolenou, ale i pro letní procházky a túry po jejím krásném okolí. Velmi oblíbená je cykloturistika. Pec pod Sněžkou se také může pochlubit Monkey parkem s bobovou dráhou a dalšími atrakcemi jak pro děti, mládež, tak i pro dospělé.

Výlety:  na Sněžku, na Černou horu, okolo Pece, údolím Zeleného potoka, lanovkou na Hnědý vrch, Lesní hrádek Aichelburg, Javoří důl, návštěva historického dolu Kovárna, Jánské Lázně, ZOO Dvůr Králové, Adršpašské skály, Jelenia Gora – Polsko.

Hotel Pec pod Sněžkou Hvězda - Služba na recepci je 24 hodinHotel Pec pod Sněžkou Hvězda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Pec pod Sněžkou Hvězda -  je k dispozici připojení na internetHotel Pec pod Sněžkou Hvězda -  je k dispozici letní terasaHotel Pec pod Sněžkou Hvězda - K hotelu přísluší parkovištěHotel Pec pod Sněžkou Hvězda - disponuje restauracíHotel Pec pod Sněžkou Hvězda - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Pec pod Sněžkou Hvězda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Pec pod Sněžkou Hvězda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Pec pod Sněžkou Hvězda - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: Hotel-Pec-pod-Snezkou-Hvezda@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování