Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Harmony Pardubice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Harmony Pardubice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Harmony Pardubice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Harmony Pardubice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Harmony
Bělehradská 458
Pardubice 53009
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Harmony ubytování Pardubice Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s


 

** Hotel Harmony ubytování Pardubice

Hotel Pardubice Harmony

Harmony club hotel je městský hotel v blízkosti centra města Pardubice, který nabízí několik kategorií ubytování.

Mimo ubytování Hotel Harmony Pardubice nabízí i kongresové služby a kongresové prostory pro firemní akce nebo firemní akce v Pardubicích v pronajatých prostorách, například Pardubický zámek, Pardubická Universita, Kulturní dům Dukla Pardubice, Dům techniky Pardubice a jinde.

Ubytování Pardubice Hotel Harmony :
Hotelové ubytování je v oddělené části objektu a nabízí 26 zrekonstruovaných hotelových pokojů. 18 dvou a 8 tří lůžkových pokojů - celkem 60 lůžek + 18 přistýlek. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchou, WC, TV se satelitním příjmem, telefon, kuchyňka s vařičem a chladničkou.

Turistická ubytovna nabízí 6 dvou až čtyřlůžkových pokojů s novým interiérem. Na pokojích vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televize se SAT a telefon, nově dvoulůžkové pokoje MANAGER jsou vybaveny kuchyňkou s chladničkou a vařičem. Celkem 24 lůžek. Turistická ubytovna Pardubice nabízí levné ubytování se všemi hotelovými službami včetně snídaní a večeří.

Ubytovna nabízí levné ubytování v centru města Pardubice, ve 145 pokojích (106 garsoniér a 39 bytů 1+1) s kapacitou až 580 lůžek. Součástí pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, TV se SAT, kuchyňka s chladničkou a vařičem, komora, vstupní chodba. Levné ubytování s nízkou cenou je ovlivněno počtem obsazených lůžek v pokoji - maximální využití 4 lůžka.

Hotel Pardubice Ubytování Harmony - Restaurace :
Klasická restaurace nabízí rozmanitý sortiment jídel, který doplňuje široká nabídka nápojů alkoholických i nealkoholických. Prostory restaurace lze díky variabilnosti uspořádat dle aktuální potřeby. Jako jídelna slouží v době od 6,30 do 9,00 hodin k podávání hotelových snídaní bufetovým způsobem za cenu 130 Kč / osoba, a v poledních hodinách k zajištění závodního stravování pro externí klienty.

Pardubice Ubytování Hotel Harmony - Kongresové služby :
Pro účely pořádání akcí disponuje hotel restaurací s kapacitou 80 míst, jídelnou s kapacitou 60 míst, salonkem s kapacitou 20 + 10 míst a učebnou s 15 - 20 místy. V rámci pořádání kongresových akcí hotel Harmony je připraven poskytnout ucelený gastronomický servis počínaje občerstvením, pokračuje přes Coffee breaky, pracovní obědy, slavnostní menu až po rauty vždy podle individuálních požadavků klientů.

Technické zabezpečení: K dispozici je ozvučení místností, zpětný projektor, laserové ukazovátko, flip chart. Na základě speciálních přání klientů lze zabezpečit zajištění kulturních nebo sportovních akcí, popřípadě jiné doplňkové služby.

Hotel Pardubice ubytování Harmony služby :
Seznam služeb recepce: půjčování - žehlička, žehlící prkno, vysoušeč vlasů, pálka stolní tenis a míčky. V Harmony club hotelu lze platit hotově, kartou i bankovním převodem. 


Hotel Pardubice Harmony - Služba na recepci je 24 hodinHotel Pardubice Harmony - K hotelu přísluší parkovištěHotel Pardubice Harmony - disponuje restauracíHotel Pardubice Harmony - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Pardubice Harmony - přijímá kreditní karty VISAHotel Pardubice Harmony - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Pardubice Harmony - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Pardubice Harmony - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Pardubice Harmony - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Pardubice Harmony - na pokojích je telefonHotel Pardubice Harmony - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-Pardubice-Harmony@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pardubický kraj  Hotely v ČRHotely Pardubický kraj  Ubytování