Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Krušnohor Ostrov nad Ohří - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Krušnohor Ostrov nad Ohří - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Krušnohor Ostrov nad Ohří - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Krušnohor Ostrov nad Ohří - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Krušnohor
Krušnohorská 1196
Ostrov nad Ohří 36301
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Krušnohor ubytování Ostrov nad Ohří Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Krušnohor ubytování Ostrov nad Ohří

Hotel Ostrov nad Ohří Krušnohor

Hotel Krušnohor je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který se nachází v České republice v její západní části v podhůří Krušných hor a je mezičlánkem mezi střediskem zimních sportů Božím Darem (15 km) a světoznámými lázněmi Karlovými Vary (7 km).

Ubytování Ostrov Hotel Krušnohor :
Nabízí 24 dvoulůžkových pokojů ( s možností přistýlky ), 2 jednolůžkové pokoje, 3 apartmány.
Každý pokoj vybavený samostatným příslušenstvím ( WC, sprcha ), televizí se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou, snídani v ceně ubytování (bufetový stůl ) a recepci s 24 hodinovým provozem s těmito službami (směnárna, prodej suvenýrů, přístup na internet, e-mail, fax, obstarání vstupenek, letenek a průvodcovské služby). Parkoviště, které se nachází cca 400 m od hotelu a je hlídáno 24 hodin denně. Je na něj možné zajistit dopravu na náklady hotelu. Možnost využití depandance Ubytovna.

Hotel Ostrov Ubytování Krušnohor - Restaurace :
Nabízíme kromě jídel české a mezinárodní kuchyně i kuchyni mexickou. V salonku pro 20 osob můžete pořádat svatby, promoce, rodinné a firemní oslavy. Restaurace má kapacitu 60 osob a svůj taneční parket s využitím dětského koutku strávíte nerušený oběd nebo večeři.

Ubytování Ostrov Hotel Krušnohor -  služby :
Průvodcovské služby, rezervaci vstupenek, rezervaci prohlídek, sestavení několikadenního plánu výletů po okolních či vzdálenějších památkách či zajímavostech ( Karlovy Vary, Praha, Mariánské Lázně, historický klášter v Teplé, muzeum hraček v Seifnu v SRN, Drážďany atd.). Jako specialitu nabízíme pravý moravský večer s cimbálovou muzikou a ochutnávkou moravského vína. Transfer na letiště - K.Vary ( zdarma ) nebo Praha je možný,  taneční večer se živou hudbou.

Hotel  Ostrov  Krušnohor Historie :
Obec Tisá je bránou k romantickému kraji Labských pískovců. V centru obce návštěvníky přivítá pozdně barokní kostel sv. Anny, od kterého vede přímá cesta do Tiských stěn. Zavede nás do fantastického skalního města s mnoha bizarními pískovcovými útvary. Až do začátku dvacátých let 20. století byl do skal zakázán přístup bez místního průvodce. Dnes je celá oblast rájem turistů i horolezců, pro které je zde 113 registrovaných lezeckých cest. Vedle Malých a Velkých stěn se severně od Tisé nalézají méně navštěvovaná skalní města - Ostrovské a Rájecké skály. Tisá se nachází v chráněné krajinné oblasti " Labské pískovce" 20 km od krajského města Ústí nad Labem a 5 km od obce Petrovice, kde je hraniční přechod do SRN. Obec leží v Děčínských stěnách, známých jako Českosaské Švýcarsko, ve výšce 550 m.
Do správního území Tisé spadají obce Ostrov, Rájec a osada Antonínov s celkovým počtem obyvatel 747.V roce 2002 se obec stala jedním z celkového počtu osmi zakládajících členů mikroregionu "Labské skály".


Hotel Ostrov nad Ohří Krušnohor - Služba na recepci je 24 hodinHotel Ostrov nad Ohří Krušnohor -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Ostrov nad Ohří Krušnohor - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ostrov nad Ohří Krušnohor - disponuje restauracíHotel Ostrov nad Ohří Krušnohor -  je k dispozici připojení na internetHotel Ostrov nad Ohří Krušnohor - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ostrov nad Ohří Krušnohor - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ostrov nad Ohří Krušnohor - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ostrov nad Ohří Krušnohor - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ostrov nad Ohří Krušnohor - na pokojích je telefon
Email: hotel-Ostrov-Krusnohor@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Karlovarský kraj  Hotely v ČRHotely Karlovarský kraj  Ubytování