Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Isora Ostrava - Koblov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Isora Ostrava - Koblov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Isora Ostrava - Koblov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Isora Ostrava - Koblov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Isora
Antošovická č.p. 11
Ostrava - Koblov 71100
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Isora ubytování Ostrava - Koblov Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Isora ubytování Ostrava - Koblov

Hotel Ostrava - Koblov Isora

Hotel Isora nabízí ubytování rodinného charakteru v klidné části na okraji města Ostrava v Koblově. Součástí služeb je veliké uzavřené parkoviště.

Hotel Isora Ostrava - Koblov ubytování :
Hotel Isora ubytování Ostrava má kapacitu 56 lůžek v jedno, dvou, třílůžkových pokojích a apartmánech - standardní a luxusní část. Pokoje jsou vybaveny TV / SAT, Wi-fi internetem, telefonem, komfortní koupelnou a toaletou. Útulné apartmány jsou vybaveny hydromasážními vanami s vlastní regulací.

Hotel Isora není bezbariérový a není zde výtah.

Hotel Isora ubytování Ostrava - restaurace:
V objektu Hotelu Isora se nachází restaurace s kapacitou 70 míst, jejíž součástí je příjemná kavárnička a útulný dětský koutek. 

Restaurace hotelu Isora v Ostravě nabízí velký výběr domácích jídel, zahraničních specialit a nápojů a také každodenní menu. Mimo nabídky z jídelního lístku, Vám dle Vašeho přání připravímna objednávku pečenou kachnu, svíčkovou na smetaně, různé rolády, v létě grilované speciality, víkendové rodinné obědy apod.

V letním období je k dispozici posezení pro 40 hostů, pro které se každý pátek za příznivého počasí připravuje grilování různých specialit. Možnost uspořádat raut ve Vašich prostorách a zajistit veškerý servis s tím spojený.

Součástí hotelu Isora je pivní bar s kapacitou 45 míst. Zde si hosté mají možnost zahrát šipky, jsou zde také výherní automaty. Pro milovníky kulečníku se v hotelu Isora nachází velký kulečníkový stůl.

V restauraci hotelu Isora ubytování Ostrava přijímají stravenky Menu Servis, Sodexho Pas a dále můžete platit platebními kartami VISA, EuroCard, MasterCard, JCB, Maestro, American Expres a DC.

Isora hotel ubytování Ostrava - školení - salonek:
V areálu hotelu Isora naleznete salónek pro 25 hostů, který je vhodný k pořádání nejrůznějších společenských akcí, oslav, obchodních jednání, konferencí, rautů, školení. Vybavení: Flipchart, Plátno, Internet, Data Projektor.

Hotel Isora v Ostravě - poloha:
Výhodou hotelu Isora v Ostravě - Koblov je dobrá dopravní obslužnost. Do centra města se autem dostanete do 5 min. Téměř před hotelem se nachází zastávka MHD (trolejbusová linka číslo 106 a autobusová linka číslo 52, zastávka KOBLOV), nedaleko Hotelu je nájezd na dálnici D1 (Exit číslo 365 Slezska Ostrava).

Ostrava ubytování hotel Isora - kulturní a sportovní vyžití:
Hotel Isora Vám během ubytování nabízí bohaté kulturní a sportovní vyžití. V blízkosti hotelu se nachází plno zajímavých míst např. vrch Landek, který je Národní přírodní památkou. Přímo pod vrchem Landek je umístěno Hornickému muzeu, kde je možnost mnoha aktivit, včetně Podzemní expozice - kulturní památka důl Anselm. Nedaleko hotelu můžete navštívit zoologickou zahradu Ostrava, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Za zmínku také stojí zámecký park v Šilheřovicích, kde se nachází golfové hřiště. Za noční zábavou mohou hosté zamířit na známou Stodolní ulici.


Hotel Ostrava - Koblov Isora - Služba na recepci je 24 hodinHotel Ostrava - Koblov Isora - V hotelu je kulečníkHotel Ostrava - Koblov Isora - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ostrava - Koblov Isora - disponuje restauracíHotel Ostrava - Koblov Isora - je k dispozici připojení na internetHotel Ostrava - Koblov Isora - je k dispozici letní terasaHotel Ostrava - Koblov Isora - disponuje kavárnouHotel Ostrava - Koblov Isora - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Ostrava - Koblov Isora - přijímá kreditní karty VISAHotel Ostrava - Koblov Isora - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Ostrava - Koblov Isora - přijímá kreditní karty JCBHotel Ostrava - Koblov Isora - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ostrava - Koblov Isora - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ostrava - Koblov Isora - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ostrava - Koblov Isora - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ostrava - Koblov Isora - na pokojích je telefon
Email: hotel-Ostrava-Koblov-Isora@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Moravskoslezský kraj Ostravský  Hotely v ČRHotely Moravskoslezský kraj Ostravský  Ubytování