Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Bellevue Jáchymov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Bellevue Jáchymov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Bellevue Jáchymov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Bellevue Jáchymov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Bellevue
Nové Město 42
Jáchymov 36251
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Bellevue ubytování Jáchymov Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Bellevue ubytování Jáchymov

Hotel Jáchymov Bellevue Ubytování Hotel Bellevue Krušné hory :
Vlídné a romantické prostředí v Krušných horách, 2 km nad Jáchymovem, 6 km od hraničního přechodu Boží Dar, Karlovy Vary 25 km, Praha 150 km. Z hotelové terasy je krásný výhled na masív Klínovce 6 km a na celé údolí lázeňského města Jáchymova.

Jáchymov Hotel Bellevue Nové Město ubytování :
Hotel Bellevue poskytuje 12 hotelových pokojů. 4x 2 lůžkové, 4x 3 lůžkové, 4x 4 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem s WC, televizorem s možností příjmu satelitních programů a telefonem.

Ubytování Nové Město Hotel Bellevue stravování :
Restaurace hotelu Bellevue v Krušných horách - kapacita 55 míst, s vyhlídkovou terasou - kapacita 30 míst, nabízí českou i mezinárodní kuchyni a široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. V restauraci jsou krásná kachlová kamna. Z terasy restaurace je nádherný výhled do údolí a na Klínovec - nejvyšší horu Krušných hor. V letním období možnost grilování. Stravování - polopenze.

Bellevue Hotel ubytování Jáchymov Nové Město služby :
K dispozici je sauna, fitness, stolní tenis, hřiště na míčové hry, půjčovna a úschovna horských kol a lyží. Za pěkného počasí můžete využít hřiště na petanque, kuželky a venkovní posezení s překrásným výhledem na vrcholky hor. Blízko chaty je ski areál Nové Město, udržované běžecké stopy a značené pěší i cyklistické stezky.
Parkování je přímo před objektem.

Hotel Bellevue ubytování Nové Město Sport zima :
Vyznavače zimních sportů uspokojí v blízké vzdálenosti lyžařský a snowbordový areál Novako se dvěma vleky, populárním snowtubingem a řadou atrakcí pro děti, lyžařský areál Neklid i pro náročné lyžaře s 6-ti vleky a areál Klínovec s 11 vleky. Všechny lyžařské areály umožňují večerní lyžování. Pro vyznavače bílé stopy je v blízkosti k dispozici několik kvalitních běžeckých okruhů včetně Krušnohorské magistrály, které jsou denně upravovány nejmodernější technologií. 

Hotel Bellevue ubytování Nové Město letní aktivity:
V letním období lze kromě turistiky, vyjížděk na horských kolech, tenisu a letní bobové dráhy, využít 10 km vzdálený Sportovně zábavní komplex v lázních Oberwiesenthal. K návštěvě lze doporučit blízké Karlovy Vary, Lázně Jáchymov, Mariánské a Františkovy Lázně, německé lázně Oberwiesenthal (Německo) a hrad Loket. 

Autobusové spojení: 300 m – Nové Město 
Vlakové spojení: 12 km - Ostrov

Hotel Jáchymov Bellevue - Služba na recepci je 24 hodinHotel Jáchymov Bellevue - V hotelu je kulečníkHotel Jáchymov Bellevue - disponuje restauracíHotel Jáchymov Bellevue - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jáchymov Bellevue - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jáchymov Bellevue - na pokojích je telefonHotel Jáchymov Bellevue - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-Nove-Mesto-Bellevue@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Karlovarský kraj  Hotely v ČRHotely Karlovarský kraj  Ubytování