Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel U Zeleného stromu Nepomuk - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel U Zeleného stromu Nepomuk - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel U Zeleného stromu Nepomuk - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel U Zeleného stromu Nepomuk - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel U Zeleného stromu
nám. A. Němejce 69
Nepomuk 33501
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel U Zeleného stromu ubytování Nepomuk Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel U Zeleného stromu ubytování Nepomuk

Hotel Nepomuk U Zeleného stromu Hotelu U Zeleného stromu je umístěn na historickém náměstí města Nepomuku, rodišti sv. Jana Nepomuckého. Zveme Vás k pobytu v nově zrekonstruovaném hotelu ve starobylém domě U Zeleného stromu. Okolí Nepomuku je jako stvořené pro pěší a cykloturistiku s překrásnou krajinou Pošumaví a Brd.

Ubytování Nepomuk hotel U Zeleného stromu :
Hotel U Zeleného stromu je pro Vaše pohodlí vybaven v kategorii *** Standard a nabízí k ubytování 56 lůžek, v jedno a  dvoulůžkových pokojích, rodinném pokoji a apartmentu. Ve všech pokojích jsou pro Vás připraveny TV s nabídkou 20 programů, přípojky k internetu a vlastní sociální zařízení s vanou.

Hotel  U Zeleného stromu Nepomuk restaurace :
Pokud dostanete chuť na dobrou večeři či oběd je zde pro Vás připraven stylový staročeský Švejk restaurant a secesní kavárna s nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Přestože restaurace byla otevřena až v roce 2002 vše je tady skutečně jako z knih Jaroslava Haška. Máte chuť na klidnou večeři nebo příjemný oběd v nekuřáckém prostředí? Naše kavárna je pro Vás ideální volbou. Interiér je inspirován dobou secese.

Ubytování Nepomuk hotel U Zeleného stromu konference :
Hotel U Zeleného stromu Vám může nabídnout reprezentativní prostory, velice široké možnosti doprovodného programu a bohatou škálu služeb, které rádi přizpůsobíme Vašim přáním. To vše za ceny, které Vás příjemně překvapí. Společenský sál je vybaven veškerou technikou potřebnou pro pořádání kongresů, školení, firemních akcí, plesů, bálů, oslav, rautů a dalších akcí které budete pořádat.

Hotel U Zeleného stromu ubytování Nepomucko turistika :
Pro cestovní kanceláře nabízíme vytvoření balíčků pro jednodenní i vícedenní pobyty, zaměřené na poznání historických a přírodních krás Nepomuku a blízkého okolí. Kostel sv. Jakuba na Přesanickém náměstí, Kostel sv. Jana Nepomuckého, Zámek Zelená Hora, dominanta Nepomucka, Muzeum Spálené Poříčí, Zámek Spálené Poříčí, Zámek Žinkovy, Oselecké pivovarnické muzeum. Značené cyklotrasy na Nepomucku, tyto trasy tvoří většinou uzavřené okruhy zajímavými místy a v maximální míře využívají značených úseků dálkových, regionálních a lokálních tras.

Hotel Nepomuk U Zeleného stromu - K hotelu přísluší parkovištěHotel Nepomuk U Zeleného stromu - disponuje restauracíHotel Nepomuk U Zeleného stromu - disponuje vinárnouHotel Nepomuk U Zeleného stromu -  je k dispozici připojení na internetHotel Nepomuk U Zeleného stromu -  je k dispozici letní terasaHotel Nepomuk U Zeleného stromu - disponuje kavárnouHotel Nepomuk U Zeleného stromu - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Nepomuk U Zeleného stromu - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Nepomuk U Zeleného stromu - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Nepomuk U Zeleného stromu - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Nepomuk U Zeleného stromu - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Nepomuk-U-Zeleneho-stromu@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování