Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel ASAS Most - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel ASAS Most - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel ASAS Most - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel ASAS Most - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel ASAS
Hraniční 2
Most 43502
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel ASAS ubytování Most Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel ASAS ubytování Most

Hotel Most ASAS Motel Most ubytování Asas popis :
Motel Asas se nachází u hlavního silničního tahu na trase Ústí nad Labem – Chomutov. Nedaleko je koupaliště a známý autodrom. Parkování na vlastním oploceném a osvětleném parkovišti s kapacitou 50 osobních vozidel nebo v garáži.

Ubytování Most Motel Asas :
Motel ASAS má ubytovací kapacitu 43 lůžek v NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝCH  prostorných pokojích v selském stylu se sociálním zařízením ( WC, sprcha ). Vybavení pokojů je standardní a svojí úrovní odpovídá dané kategorii ubytování. Všechny stylově zařízené pokoje jsou vybavené vlastním barevným televizorem a telefonem.

Hotel Most ubytování Motel Asas restaurace :
Součástí motelu je útulná restaurace s kapacitou 80 míst, kde se podávají především hotová jídla , snídaně, obědy a večeře. Vybrat si můžete i s bohatého výběru jídel na objednávku. Velký výběr nealko i alkoholických nápojů najdete v motelovém baru. Již v teplých jarních dnech se nabízí příjemné posezení na terase pod slunečníky a od 1.6.09  můžete využít  posezení pod  pergolou s velkým zahradním grilem, kde lze připravit sele či jiné marinované masa. Dále nabízíme  zapůjčení  malých přenosným  grilů s možností grilování  předem objednaných marinovaných mas. V areálu motelu se také nachází dětský koutek s pískovištěm. Přístup do motelu mají také domácí zvířata.

Ubytování Most Motel Asas služby :
Motel můžete využít i k různým jiným komerčním akcím, jako jsou školení, porady a obchodní jednání. Klid s individuální obsluhou vám můžeme zajistit v motelovém salónku  ( kapacita 20 – 30 osob ). V areálu motelu je umístěn minimarket, autosalon spojený s prodejnou autodoplňků a parkoviště pro motelové hosty. Motel nabízí i rychlé služby autoservisu.

Motel Asas ubytování Most okolí :
V bezprostřední blízkosti se nachází přírodní koupaliště  s dráhou pro in-line brusle, kola a autodrom. Okolí Mostu je vhodné pro cykloturistiku. Malebná krajina Českého středohoří i blízkost Krušných hor ke sportování přímo vybízí. V zimě možnost lyžování v nedalekých lyžařských střediscích ( Klíny, Český Jiřetín, Hora sv. Kateřiny, Meziboří ).

Motel Most ubytování Asas vyžití :
Město Most pak nabízí řadu příležitostí ke kulturnímu a sportovnímu vyžití. Možnost návštěvy sportovní haly. Muzeum, transferovaný gotický kostel, hrad Hněvín, divadlo, kulturní dům s planetáriem, galerie, kina, tenisové kurty. Vyhledávaný je hypodrom s přilehlým golfovým areálem. V těsné blízkosti motelu se nachází autodrom, na jehož okruhu se jezdí domácí i zahraniční závody automobilů, motocyklů a trucků.

Autobusové spojení: zastávka MHD vzdálená 100 m.
Vlakové spojení: zastávka MHD vzdálená 100 m.

Hotel Most ASAS - Služba na recepci je 24 hodinHotel Most ASAS -  je k dispozici letní terasaHotel Most ASAS - K hotelu přísluší parkovištěHotel Most ASAS - disponuje restauracíHotel Most ASAS - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Most ASAS - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Most ASAS - na pokojích je telefonHotel Most ASAS - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-most-Asas@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Ústecký kraj  Hotely v ČRHotely Ústecký kraj  Ubytování