Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Gregor Modřice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Gregor Modřice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Gregor Modřice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Gregor Modřice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Gregor
nám. Svobody 6
Modřice 66442
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Gregor ubytování Modřice Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Gregor ubytování Modřice

Hotel Modřice Gregor

Hotel Modřice ubytování Gregor popis :
Statutární město Brno je druhé největší sídlo u nás. Leží ve střední části jihomoravského kraje a tedy na pomezí střední a jižní Moravy, hraničí prakticky pouze s regionem Brno-venkov, který obepíná Brno jak velký prstenec. Hotel Gregor je od města Brna vzdálen jen 5 min. Nabízíme monitorované videosystémem parkoviště u prostorného hotelu.

Ubytování Modřice hotel Gregor :
Celková kapacita hotelu Gregor je 50 lůžek. Nabízíme ubytování buď ve 13 dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC nebo ve 2 komfortních apartmá. Také nabízíme 2 rodinné podkrovní pokoje (2+2, 2+3, 2+4). Standardní výbavou pokojů je TV včetně satelitních programů, soc. zařízení a telefon. Na recepci je možnost přístupu na internet. Snídaně podáváme v restauraci.

Hotel Brno Modřice ubytování Gregor restaurace :
K vašemu pohodlí vás rádi obsloužíme v restauraci, v pivnici, konferenčním (tanečním) sále 250 míst a v saloncích (30 a 50 míst). Útulná restaurace má kapacitu 50 míst. Nabízíme klidné posezení, výbornou kuchyni. Přes obědy bohatá nabídka hlavních hotových jídel. Možnost rezervace celé kapacity restaurace. Profesionální organizace rautů včetně přípravy a obsluhy v místě dle vašeho určení - např. otvírání nových provozoven, autosalonů atd.

Ubytování Brno hotel Modřice Gregor konference :
Konferenční (taneční sál) s kapacitou 250 hostů, malý (30 hostů) a velký (50 hostů) salonek v našem salonku je možnost pořádat školení, odborné porady, předváděcí akce, rodinné oslavy, svatby a jiné slavnosti či semináře zajistíme firemní rauty, konference, výstavy, plesy, školení. 
 
Hotel Gregor ubytování Brno Modřice okolí :
Možnosti v okolí: hrad Veveří, zámek Rosice, zámek Náměšť. Pohádka máje, brněnská přehrada, Grand Prix Brno, veletrhy Brno. Cyklistická stezka Brno-Vídeň. Koupaliště Rosice, Zbýšov. Unesco - seznam památek v okolí: Brno, VILA TUGENDHAT, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL, Telč, historické centrum města Žďár, ZELENÁ HORA. Doporučujeme navštívit motokárovou dráhu asi 1km od nás.

Přijímáme skupinové rezervace na veletrhy!!!


Hotel Modřice Gregor - Služba na recepci je 24 hodinHotel Modřice Gregor - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Modřice Gregor -  je k dispozici připojení na internetHotel Modřice Gregor - K hotelu přísluší parkovištěHotel Modřice Gregor - disponuje restauracíHotel Modřice Gregor - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Modřice Gregor - přijímá kreditní karty VISAHotel Modřice Gregor - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Modřice Gregor - přijímá kreditní karty JCBHotel Modřice Gregor - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Modřice Gregor - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Modřice Gregor - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Modřice Gregor - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Modřice Gregor - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Modřice Gregor - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Modrice-Gregor@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování