Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Zimní stadion Mladá Boleslav - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Zimní stadion Mladá Boleslav - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Zimní stadion Mladá Boleslav - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Zimní stadion Mladá Boleslav - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Zimní stadion
Viničná 31
Mladá Boleslav 29301
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Zimní stadion ubytování Mladá Boleslav Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Zimní stadion ubytování Mladá Boleslav

Hotel Mladá Boleslav Zimní stadion Nově zrekonstruovaný hotel Zimní stadion nabízí celoroční ubytování za výhodné ceny. Kromě ubytování lze také zajistit sportovní soustředění či firemní akce. Hotel Zimní stadion disponuje prostory vhodnými pro školení, semináře a sportovním zázemím využitelným pro Team Building - pronájem ledové plochy, sportovní haly, využití koupaliště, skate parku, ...

Hotel Zimní stadion je situován v centru města Mladá Boleslav na okraji městského lesoparku Štěpánka v areálu zimního stadionu.

Mladá Boleslav hotel Zimní stadion ubytování
Hotel Zimní stadion nabízí ubytování ve 30 pokojích s celkovou kapacitou 80 lůžek. K dispozici jsou jednolůžkové, dvojlůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje, které jsou mezonetového typu. Pokoje hotelu jsou vkusně zařízeny a vybaveny stylovým nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchou a WC. Na každém pokoji je TV, telefon a wifi připojení k internetu. Cennosti si mohou klienti uschovat v trezoru na recepci. Hotel je bezbariérový.

Mladá Boleslav hotel Zimní stadion restaurace
Restaurace s kapacitou 60 míst je situována přímo nad hlavní ledovou plochou a z jejích oken můžete sledovat dění na ledové ploše. Restaurace nabízí hotová jídla, předkrmy, minutky a saláty. V restauraci jsou instalovány tři velkoplošné obrazovky s rozvody, které hostům umožní sledovat hokejová utkání na ČT, satelitu, ale i na internetu. Každý zápas BK Mladá Boleslav bude možno sledovat v restauraci u dobrého piva. Restaurace je vymalována v klubových barvách týmu BK Mladá Boleslav a poskytuje tak příjemné zázemí fanouškům mladoboleslavského hokeje. Pro milovníky piva rozšířila restaurace výběr o Svijanský máz 11%.

Mladá Boleslav hotel ubytování Zimní stadion kongresové služby
Hotel Zimní stadion nabízí vybavené prostory pro pořádání firemních aktivit spojených se vzděláváním, sportem i odpočinkem. K dispozici jsou prostory vhodné pro obchodní jednání, firemní školení, prezentace firem a jejich výrobků, semináře, odborné přednášky, team buildingové programy a workshopy - hotelový salonek s kapacitou 10 osob, oddělený prostor restaurace s kapacitou 30 osob, celý prostor restaurace s kapacitou 60 osob a VIP salonek s kapacitou 30 osob.

Prostory určené pro firemní akce jsou vybaveny WiFi připojením a moderním technickým vybavením . Podle charakteru akce a Vašich požadavků lze využít různé varianty stolového uspořádání. Samozřejmostí je široká nabídka obědů, večeří, coffee breaků a společenských večírků šitých na míru pro každého klienta. Na přání i profesionální doprovodné služby (hudba, sportovní aktivity, relaxační program, cvičení...).

Dovolená Středočeský kraj Mladá Boleslav ubytování hotel Zimní stadion
V hotelu Zimní stadion můžete strávit příjemnou dovolenou spojenou s relaxací a sportovním vyžitím. K zajímavým místům v okolí patří Muzeum Škoda Auto a.s. s mnoha exponáty z produkce automobilů v Mladé Boleslavi. Zámek Mnichovo Hradiště skrývá vzácnou knihovnu a ojedinělou sbírku keramiky. Dále na sever, v blízkosti města Turnov leží zámek Sychrov s nádhernou zahradou. Severovýchodně od Mladé Boleslavi se rozkládá Český ráj.

Hotel Mladá Boleslav Zimní stadion - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mladá Boleslav Zimní stadion - disponuje restauracíHotel Mladá Boleslav Zimní stadion -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Mladá Boleslav Zimní stadion -  je k dispozici připojení na internetHotel Mladá Boleslav Zimní stadion - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mladá Boleslav Zimní stadion - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mladá Boleslav Zimní stadion - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mladá Boleslav Zimní stadion - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mladá Boleslav Zimní stadion - na pokojích je telefon
Email: hotel-Mlada-Boleslav-Zimni-stadion@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování