Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Bohemia Lomnice nad Lužnicí - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Bohemia Lomnice nad Lužnicí - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Bohemia Lomnice nad Lužnicí - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Bohemia Lomnice nad Lužnicí - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Bohemia
Náměstí 5. května
Lomnice nad Lužnicí 37816
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Bohemia ubytování Lomnice nad Lužnicí Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s


 

*** Hotel Bohemia ubytování Lomnice nad Lužnicí

Hotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia Rodinný hotel Bohemia se nachází v centru malého městečka Lomnice nad Lužnicí vzdáleného 8 km od lázeňského města Třeboně, zapsané na listině chráněných památek a přírodních rezervací UNESCO.

V ceně ubytování je snídaně formou bufetu a nově zrekonstruovaný vyhřívaný bazén s protiproudem se zimní a letní terasou v letních měsících zapůjčujeme lehátka na opalování a úschovna kol.

Hotel Lomnice nad Lužnicí Ubytování Bohemia - Služby :
Služby poskytované hotelem (bazén, trezor, kopírování, odesílání faxů, připojení na Internet, půjčovna horských kol a rybářských prutů, úschovna kol zdarma, parkování před hotelem zdarma - pod dohledem, kuželky, zajištění lázeňských procedur, zajištění rybářských lístků na rybníku Peřinka, sauna. 

Hotel Lomnice nad Lužnicí Ubytování :
V příjemném prostředí našeho nového hotelu Vám za velmi přijatelnou cenu nabízíme kompletně vybavené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. (Sprcha, vana, WC, vysoušeč vlasů, možnost připojení na internet, satelitní příjem, telefon s přímou volbou, některé pokoje mají balkón).

Ubytování Lomnice nad Lužnicí Hotel Bohemia - Restaurace :
Snídaně se podávají formou bohatého bufetu. V naší kuchyni vaříme velmi dobrá jídla z čerstvých ryb, které jsou loveny v okolních rybnících. Samozřejmě připravujeme i další jihočeské speciality. Vše doplňuje famózní české pivo Budvar. K příjemnému posezení dále nabízíme salónek (20 míst) a zimní zahradu (20 míst) s možností grilování.

Hotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia - Historie :
V okolí samotné Lomnici nad Lužnicí naleznete mnohá příjemná zákoutí, kde je možno rybařit nebo je využít k rekreačnímu koupání. V době jarních a podzimních výlovů, zde můžete prožít neopakovatelné zážitky. Zvláštní romantikou Vás pak uchvátí výlovy jihočeských velikánů jako je Rožmberk, Dvořiště či unikátní ptačí rezervace Velký a Malý Tisý. Vedle pěší turistiky a cykloturistiky je v Lomnici nad Lužnicí možno provozovat kuželky (plně automatizovanádvoudráha) nebo si pronajmout vynikající travnaté fotbalové hřiště.

Hotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia - K hotelu přísluší parkovištěHotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia - disponuje restauracíHotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia -  je k dispozici připojení na internetHotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia - krytý bazén v hotelu.Hotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Lomnice nad Lužnicí Bohemia - na pokojích je telefon
Email: hotel-Lomnice-Bohemia@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování