Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Císař Ferdinand Loket nad Ohří - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Císař Ferdinand Loket nad Ohří - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Císař Ferdinand Loket nad Ohří - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Císař Ferdinand Loket nad Ohří - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Císař Ferdinand
T.G.Masaryka 136
Loket nad Ohří 35733
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Císař Ferdinand ubytování Loket nad Ohří Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Císař Ferdinand ubytování Loket nad Ohří

Hotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand Nově postavený hotel Císař Ferdinad v srdci nejromantičtějšího města Karlovarského kraje Lokte. Hotel Císař Ferdinand se nachází v bezprostřední blízkosti středověkého hradu.

Hotel Císař Ferdinand Loket ubytování:
Kapacita hotelu je 24 rozlehlých pokojů se 48 lůžky. Na každém pokoji je k dispozici telefon, TV Sat, WC a sprcha. K dispozici jsou též rodinné pokoje pro rodiče s dětmi.

Hotel Loket ubytování Císař Ferdinand gastronomie:
Hotel disponuje stylovou restaurací, vlastním pivovarem s pivnicí a letní terasou. Pivo "Ferdinand". Jde o klasické české pivo, ležák, vyrobený z přírodních surovin.

Hotel Císař Ferdinand ubytování Loket další nabídka:
elektronicky střeženým parkovištěm, výtahem, saunou, whirlpoolem 

Hotel Loket ubytování Císař Ferdinand možnosti rekreace:
Můžeme doporučit návštěvu zámku v Bečově nad Teplou a relikviář Sv. Maura, v Mariánských lázní, Karlových Varů a Františkových lázní. V samotném městě je potom pozoruhodná radnice, kaple Sv. Anny, Sloup nejsvětější trojice a Mariánská kaple. A samozřejmě středověký hrad v Lokti.

Hotel Císař Ferdinand ubytování Loket Ostatní informace:
Součástí hotelu je vlastní pivovar s pivnicí. Vaří se zde polotmavá jedenáctka. Jde o klasické české pivo, ležák, vyrobený z přírodních surovin.

Hotel Císař Fedinand Loket se těší na vaši návštěvu.

Hotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - Služba na recepci je 24 hodinHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand -  je k dispozici připojení na internetHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand -  je k dispozici letní terasaHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - K hotelu přísluší parkovištěHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - disponuje restauracíHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - přijímá kreditní karty VISAHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Loket nad Ohří Císař Ferdinand - na pokojích je telefon
Email: hotel-Loket-nad-Ohri-Cisar-Ferdinand@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Karlovarský kraj  Hotely v ČRHotely Karlovarský kraj  Ubytování