Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Kouty Ledeč nad Sázavou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Kouty Ledeč nad Sázavou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Kouty Ledeč nad Sázavou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Kouty Ledeč nad Sázavou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Kouty
Rejčkov 20
Ledeč nad Sázavou 58401
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Kouty ubytování Ledeč nad Sázavou Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Kouty ubytování Ledeč nad Sázavou

Hotel Ledeč nad Sázavou Kouty hotel Ledeč nad Sázavou Kouty popis :
Hotel rodinného typu se nachází v tichém prostředí uprostřed lesů v přírodní oblasti Českomoravské vrchoviny cca 90 km od Prahy či Brna, převážně po dálnici D1. Je obklopen lesy. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou dva rybníky – rybolovný a rekreační s pozvolným písčitým přístupem, travnatou pláží a dětskými prolézačkami. Tento je pro svoji vyhlášenou kvalitu vody a polohu navštěvován turisty z širokého okolí po celou dobu letní  sezóny.

hotel Kouty Ledeč nad Sázavou :
V zimním období jsou využívány kvalitní běžecké stopy v okolí, lyž.vleky na Melechově ( 300 m ) a ve Světlé ( 400 m – uměle osvětlen ) a zmrzlá plocha rybníku k bruslení.

ubytování Ledeč nad Sázavou hotel Kouty :
Hotel Kouty nabízí ubytování. Disponuje 50-ti lůžky v komfortních dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím a televizorem. Každý z dvaceti dvou- a třílůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení a TV, dva pokoje disponují bezbariérovým přístupem.

ubytování Ledeč nad Sázavou hotel Kouty restaurace :
Součástí hotelu je restaurace s terasou ( možnost rožnění a grilování ) a bar. Zajišťujeme celodenní stravování s širokým sortimentem, jídelníčky sestavujeme dle přání klienta. Zajišťujeme pořádání rodinných oslav, s živou hudbou. V létě možnost příjemného posezení na venkovní terase. Restaurace s možnostmi rožnění pod širým nebem. K příjemnému večernímu posezení je k dispozici hotelová vinárna s širokým výběrem kvalitních vín a dalších nápojů.

hotel Ledeč nad Sázavou Kouty Konference :
Pro účely školení, firemních setkání, kongresů či seminářů nabízíme přednáškový sál s krbem vybavený projekční technikou, samozřejmostí je přístup k internetu a faxu. Kapacita je 50 i více míst.
Mezi naše klienty patří např.vláda ČR, firmy Volkswagen, Peugeot, Toyota, Přerost a Švorc, Berner, Chládek a Tintěra, ČSOB, ČMHB, Expertis, Ytong a další.

Hotel Kouty ubytování Ledeč nad Sázavou služby :
Všem hotelovým hostům jsou k dispozici 2 tenisové kurty s umělým povrchem, tréninková tenisová zeď, půjčovna tenis.raket, hřiště na beach volejbal, fitness, sauna, petanque, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, šipky, úschovna kol a nyní nově vybudovaný venkovní gril s udírnou. V hotelu je také možnost zakoupení rybářských povolenek, rybník je vzdálen od hotelu cca 2 min. chůze, mezi lovené ryby patří síh maréna, pstruh duhový, siven americký, lipan podhorní, pstruh potoční, candát obecný. Rybník je vždy 1x týdně doplňován cca 60- ti kg ryb. Vzhledem k velmi dobré vybavenosti hotelu a jeho areálu moderními sportovními zařízeními, lze v letních měsících pořádat soustředění a turnaje.

hotel Ledeč nad Sázavou ubytování Kouty turistika :
Na závěr zajímavé tipy na výlety: klášter na Želivu, Lipnice nad Sázavou – hrad, památník J.Haška, sklárny "Bohemia Glass" ve

Hotel Ledeč nad Sázavou Kouty - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - disponuje restauracíHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - disponuje vinárnouHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - V hotelu je kulečníkHotel Ledeč nad Sázavou Kouty -  je k dispozici letní terasaHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - tenis -poblíž hoteluHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Ledeč nad Sázavou Kouty - na pokojích je telefon
Email: hotel-Ledec-nad-Sazavou-Kouty@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Vysočina Jihlavský kraj  Hotely v ČRHotely Vysočina Jihlavský kraj  Ubytování