Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel U Kata Kutná Hora - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel U Kata Kutná Hora - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel U Kata Kutná Hora - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel U Kata Kutná Hora - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel U Kata
Uhelna 596
Kutná Hora 28401
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel U Kata ubytování Kutná Hora Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel U Kata ubytování Kutná Hora

Hotel Kutná Hora U Kata Hotel se nachází na okraji historického centra, v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také pramení název našeho zařízení – U Kata.

Hotel Kutná Hora Ubytování U Kata :
Jen pár minut chůze Vás dělí od míst, které byly pro svoji architektonickou krásu zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO (Vlašský dvůr, chrám sv.Barbory, Jezuitská kolej, Hrádek), pouhých 5 minut od sportovního areálu Klimeška (plavecký bazén, venkovní aquapark, tenisové kurty, beach volejbal, bobová dráha, fitness centrum, sauna, masáže, zimní stadion). Centrální umístění hotelu, jeho zázemí, dopravní dostupnost, možnost bezpečného parkování a příznivé ceny předurčují hotel pro široké využití, od rodinných pobytů až po firemní akce. Součástí hotelu je i stylová středověká krčma s vyhlášenou česko-francouzsko-italskou kuchyní, nekuřácký salonek, školící místnost, půjčovna kol a prostorné parkoviště.

Ubytování Kutná Hora Hotel U Kata - Restaurace :
Restaurační část nabízí nevšední gastronomický zážitek česko-francouzsko-italské kuchyně, spojený s příjemným posezením ve středověké krčmě s kapacitou 50 míst, přímo vybízející k romantické večeři při svíčkách. Po dobré večeři je možno popít lahodného moku z Plzeňského či Kutnohorského pivovaru, vybrat z nabídky českých a zahraničních vín či ochutnat chloubu naší restaurace dezert Tiramisu, který připravujeme podle vlastní receptury. Na přání můžeme uspořádat privátní nebo firemní oslavy od menšího počtu účastníků až po rezervování celé krčmy. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání oslav narozenin, třídní sešlosti, svatby, firemní prezentace, ochutnávky vín, promoce, večírky pro zákazníky a firemní rauty. Na požádání Vám můžeme zajistit obsluhu v dobových kostýmech, vystoupení kata Mydláře, šermíře, břišní tanečnice, plivače ohně nebo kejklíře doprovázené živou středověkou muzikou a Váš večer se promění v nezapomenutelný zážitek.

Kutná Hora Ubytování Hotel U Kata -  Služby :
Prohlídky historických památek v centru Kutné Hory i jejím okolí, návštěvy kutnohorských vinic s následnou degustací vína, vyhlídkové lety nad Kutnou Horou a jejím okolí, projížďky kočárem historickým jádrem Kutné Hory, zapůjčení bicyklů, zajištění tenisových kurtů, plaveckého bazénu, sauny, bowlingu, fitness.

Hotel Kutná Hora U Kata - K hotelu přísluší parkovištěHotel Kutná Hora U Kata - disponuje restauracíHotel Kutná Hora U Kata - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Kutná Hora U Kata -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Kutná Hora U Kata -  je k dispozici připojení na internetHotel Kutná Hora U Kata - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Kutná Hora U Kata - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Kutná Hora U Kata - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Kutná Hora U Kata - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: hotel-Kutna-Hora-U-Kata@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování