Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel U Splavu Kostelec nad Orlicí - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel U Splavu Kostelec nad Orlicí - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel U Splavu Kostelec nad Orlicí - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel U Splavu Kostelec nad Orlicí - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel U Splavu
Ke Koupališti 93
Kostelec nad Orlicí 51741
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel U Splavu ubytování Kostelec nad Orlicí Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel U Splavu ubytování Kostelec nad Orlicí

Hotel Kostelec nad Orlicí U Splavu

Hotel U Splavu se nachází v klidném a malebném údolí rekreace a sportu na břehu Divoké Orlice, naproti lesoparku Lipová stráň, nedaleko centra města Kostelec nad Orlicí. 

Ubytování Kostelec nad Orlicí hotel U Splavu :
Díky své poloze a poskytovaným službám je hotel vhodný pro rodinnou rekreaci i ubytování pracovníků firem, konání firemních a rodinných akcí.

Kolem hotelu U Splavu vedou turistické a cykloturistické stezky. Cyklistům je k dispozici místnost na uskladnění kol a půjčovna horských kol. V sousedství hotelu se nachází koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí. Možnost rybaření. Parkoviště se nachází přímo pod balkony pokojů. Celý objekt je pokryt bezdrátovým připojením k internetu.

Hotel U Splavu ubytování Kostelec nad Orlicí :
Hotel nabízí svým hostům celoročně pohodlné ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech v prvním patře hotelu, odkud je nádherný výhled na řeku, do údolí a na vzdálené centrum města. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Pobyt se psem za poplatek. Celková kapacita hotelu U Splavu v Kostelci nad Orlicí je 43 lůžek v 19 pokojích. Možnost přistýlky.

Hotel Kostelec nad Orlicí ubytování U Splavu restaurace :
Součástí hotelu je restaurace s otevírací dobou, která se mění podle ročních období. V restauraci hotelu U Splavu je taneční parket, bar a nekuřácký salonek s krbem. V letním období je v provozu zahrádka. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky nápojů a jídel. Samozřejmostí je možnost sjednání snídaní (+70 Kč) a polopenzí (+150 Kč), plná penze (+230 Kč). Pivo Staropramen, Pilsner Urquell, výběr z moravských jakostních odrůdových a přívlastkových vín.

Dovolená Kostelec nad Orlicí ubytování Hotel U Splavu :
Hotel U Splavu Kostelec nad Orlicí nabízí možnost sjednání projížďky na koni nebo grilování kýt na hotelovém grilu či zajištění teambuildingových programů .... a to vše v klidné rekreační části Kostelce nad Orlicí, přímo na břehu řeky Divoké Orlice.

Město Kostelec nad Orlicí má výhodnou polohu na hlavním tahu silnice Praha - Ostrava, na železniční trati Praha - Hradec Králové - Letohrad - Hanušovice. Hotel U Splavu v Kostelci nad Orlicí bude skvělým výchozím bodem pro Vaše výlety do okolí. Cyklisté mohou využít cyklobus jezdící z Palackého náměstí v Kostelci nad Orlicí do Orlických hor.


Hotel Kostelec nad Orlicí U Splavu - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Kostelec nad Orlicí U Splavu - K hotelu přísluší parkovištěHotel Kostelec nad Orlicí U Splavu - disponuje restauracíHotel Kostelec nad Orlicí U Splavu -  je k dispozici připojení na internetHotel Kostelec nad Orlicí U Splavu -  je k dispozici letní terasaHotel Kostelec nad Orlicí U Splavu - tenis -poblíž hoteluHotel Kostelec nad Orlicí U Splavu - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Kostelec nad Orlicí U Splavu - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: hotel-Kostelec-nad-Orlici-Splav@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování