Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Haltrava Klenčí pod Čerchovem - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Haltrava Klenčí pod Čerchovem - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Haltrava Klenčí pod Čerchovem - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Haltrava Klenčí pod Čerchovem - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Haltrava
Klenčí pod Čerchovem 101
Klenčí pod Čerchovem 34534
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Haltrava ubytování Klenčí pod Čerchovem Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: -1 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Haltrava ubytování Klenčí pod Čerchovem

Hotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava

hotel Domažlice ubytování Klenčí pod Čerchovem Haltrava :
Nově zrekonstruovaný hotel Haltrava stojí přímo ve středu malebného městečka Klenčí pod Čerchovem, které je centrem horního Chodska a je známé především výrobou tradiční Chodské keramiky. Hotel Haltrava byl již v 18. století vyhlášen zájezdním hostincem, ve kterém nocovali mnohé slavné osobnosti, např.Božena Němcová, generál Suvorov a prý i samotný princ z Walesu.

ubytování Klenčí pod Čerchovem hotel Domažlice Haltrava :
Hotel Haltrava je klidný, útulný hotel výhodný nejen pro rodinnou dovolenou, ale i pro krátkodobé ubytování na Vaší služební cestě. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou nebo sprchovým koutem, wc, telefonem, televizí a minibarem. Snídaně je podávána mezi 8 a 10 hod. - pro jednotlivé hosty výběrem z jídelního lístku, pro skupiny formou švédských stolů.

Ubytování Chodsko hotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava :
Hotelová restaurace je vyhlášená bohatým výběrem specialit ze vždy čerstvé zvěřiny. Na své si však přijdou také milovníci mezinárodní i typicky české kuchyně. Součástí restaurace je formanka vhodná pro posezení u piva či vína. Otevírací doba restaurace je denně od 8 do 22 hod., v pátek a v sobotu je možné provozní dobu prodloužit.

Ubytování Chodsko hotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava služby :
Pro firemní setkání, školení, svatby, promoce a rodinné oslavy lze využít salonek pro cca 50 osob. Hotel  má soukromé uzamykatelné parkoviště. Po předchozím objednání zajišťujeme přímo v hotelu masérské služby, pedikůru a manikůru.

hotel Domažlice ubytování Klenčí pod Čerchovem Haltrava :
Oblast v okolí Klenčí nabízí v létě mnoho příležitostí k turistice, cykloturistice a koupání. V zimě si přijdou na své vyznavači bílého sportu.


Hotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava - K hotelu přísluší parkovištěHotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava - disponuje restauracíHotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava -  je k dispozici připojení na internetHotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava -  je k dispozici letní terasaHotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Klenčí pod Čerchovem Haltrava - na pokojích je telefon
Email: hotel-Klenci-pod-Cerchovem-Haltrava@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování