Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Šumava Kašperské hory - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Šumava Kašperské hory - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Šumava Kašperské hory - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Šumava Kašperské hory - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Šumava
Náměstí 8
Kašperské hory 34192
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Šumava ubytování Kašperské hory Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s


 

**** Hotel Šumava ubytování Kašperské hory

Hotel Kašperské hory Šumava Aparthotel Šumava 2000 je kvalitní 4* rodinný hotel v Kašperských Horách - Váš expert na zážitky na Šumavě.

Hotel stojí na náměstí v Kašperských Horách na Šumavě. Vedle moderního ubytování ve studiích a apartmá najdete zde také spoustu služeb a programů pro pohodovou dovolenou či víkendové pobyty s dětmi i bez dětí. Jen 12 pokojů poskytuje individuální přístup k hostům.

Hotel Kašperské Hory Ubytování Šumava :
V prvním patře hotelu jsou umístěna čtyři studia - dvě z nich je možné zvukotěsnými spojovacími dveřmi propojit na příjemné dvoupokojové apartmá. Ve 2. patře hotelu naleznete ostatní studia, a také praktickou pračku, kterou hosté mohou využívat zdarma. V zadní části hotelu je k dispozici mezonetový luxusní rodinný apartmán s kapacitou 8 osob o velikosti 100 m2. V hotelu je celkem 12 studií a jeden velký apartmán s maximální kapacitou 42 lůžek a 4 přistýlky.

Aparthotel Šumava vybavení
Útulná studia a apartmá s vlastní koupelnou, plně funkční kuchyňkou a jídelním koutem. K dalšímu vybavení patří LCD televizory s digitálním příjmem, satelit (německé i anglické programy), telefon s přímou volbou, 24h připojení na rychlý internet, rádiobudík a fén. Všechna studia i apartmá jsou naprosto shodně vybaveny, liší se jen velikostí. Studia ve druhém patře jsou podkrovní, s vikýřovými okny.

Ubytování Kašperské Hory hotel Šumava Snídaně  :
V prvním patře Aparthotelu Šumava v Kašperských horách je prostorná společenská místnost - jídelna, ve které je pro Vás každé ráno připravena kvalitní snídaně formou bohatého švédského stolu. Nechybí ani velký výběr cereálií pro milovníky zdravé výživy, čerstvé ovoce a zelenina, výběr teplých nápojů včetně čokolády a capuccina. Zamilovaným párům doneseme snídani až na pokoj. Večer zde můžete s přáteli posedět, pokud nechcete rušit spící děti nebo je Vás větší skupina.

Aparthotel Šumava ostatní stravování
V hotelu sice není restaurace, ale díky dobré spolupráci s restauracemi v bezprostředním okolí hotelu (od 5 m do 120 m od hotelu) Vám v Aparthotelu Šumava mohou nabídnout veškeré stravovací služby. Zajišťují též donášku jídel do hotelu. Pro obědy a večeře můžete také využít plně vybavenou kuchyňku, která je v každém studiu. Na Váš výlet Vám rádi připraví svačinový balíček nebo si lze objednat letní grilování all inclusive.

Kašperské Hory ubytování hotel Šumava - Služby :
Recepce je centrem dění hotelu. Milí a usměvaví recepční jsou tu pro Vás. Na recepci u baru si můžete vybrat ze široké nabídky teplých i studených nápojů, přečíst si noviny, rezervovat si stůl v restauraci nebo objednat donášku jídla, podívat se jaké bude počasí, a dozvědět se spoustu dalších užitečných informací - turistický infoservis.

Dále v Aparthotelu Šumava vedle recepce je internetová kavárna s krbem. Součástí lobby hotelu je také rozsáhlá knihovna a DVD / videotéka pro hosty zdarma. V přízemí hotelu lze využívat kvalitní relaxační centrum: sauna, vířivka, bylinná parní lázeň, fitness a turbosolárium.

Aparthotel Šumava Kašperské Hory další služby
Pro větší komfort a pohodu hostů je k dispozici udržovaná odpočinková zahrada s ohništěm, posezením a lehátky, vhodná např. pro podvečerní opékání buřtů nebo letní grilování v trávě. Pro hosty je připravená také půjčovna horských kol včetně dětských sedaček a vozíku za kolo, půjčovna sněžnic a kompletního vybavení na běžky. Když prší, můžete si šťouchnout kulečník, zahrát šipky nebo stolní tenis.

Služby dětského centra sídlícího ve vedlejší budově (herny + tělocvična + zahrada) nejsou zahrnuty v cenách pobytu v Aparthotelu Šumava2000.

Aparthotel Šumava je ideálním východiskem pro aktivní poznávání celé Šumavy, její krásné přírody i zdejších unikátních památek. Šumava je jedním z nejkrásnějších míst České republiky.

Hotel Kašperské hory Šumava - K hotelu přísluší parkovištěHotel Kašperské hory Šumava - V hotelu je kulečníkHotel Kašperské hory Šumava -  je k dispozici připojení na internetHotel Kašperské hory Šumava -  je k dispozici letní terasaHotel Kašperské hory Šumava - disponuje kavárnouHotel Kašperské hory Šumava - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Kašperské hory Šumava - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Kašperské hory Šumava - na pokojích je telefonHotel Kašperské hory Šumava - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-Kasperske-hory-Sumava@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování