Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Kurzovní Karlova Studánka - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Kurzovní Karlova Studánka - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Kurzovní Karlova Studánka - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Kurzovní Karlova Studánka - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Kurzovní
Rejhotice 149E
Karlova Studánka 79324
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Kurzovní ubytování Karlova Studánka Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s


 

*** Hotel Kurzovní ubytování Karlova Studánka

Hotel Karlova Studánka Kurzovní Ubytování Sporthotel Kurzovní pod Pradědem :
Sporthotel Kurzovní leží v srdci Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky, 1335 m n.m. Hotel je vhodný pro rodinnou rekreaci, soustředění sportovců, školy v přírodě, lyžařské kurzy, firemní školení, konference. Hotel je v době od 1.5. do 31.5. a od 1.10. do 31.10. uzavřen.

Sporthotel Kurzovní pod Pradědem ubytování :
Hotel nabízí 131 pevných lůžek a 34 přistýlek. Pokoje jsou různých typů a velikostí. Jedno-, dvou- nebo pětilůžkové pokoje a Apartmá 2 + 2 - všechny typu V.I.P. (po rekonstrukci). Dále jsou zde levnější pokoje a to dvoulůžkové s možností 1 až 2 přistýlek, 3 až 4 lůžkové pokoje, 2 až 3 lůžkové pokoje (společné sociální zařízení), Apartmá 2+2 a 4+2. Vybavení pokojů a pokojové služby se liší podle typu pokoje. Pokoje jsou vybaveny televizory, minibarem, připojením k internetu, u vybraných typů pokojů je k dispozici trezor.

Kurzovní hotel ubytování Sporthotel pod Pradědem Restaurace :
Součástí hotelu je restaurace (kapacita 130 míst), kavárna, bar, konferenční místnost. Otevírací doba restaurace pro stravování je : Snídaně 07:00 - 10:00, Obědy 11:00 - 15:00, Večeře 17:00 - 21:30. Příjemné posezení v kavárně Vám umožní sledování TV, kulturních a sportovních přenosů. Můžete ochutnat různé druhy kávy, nápoje nebo dobroty z bohaté nabídky. Otevřena je 10:00 - 22:00 hodin. Posezení v baru s přáteli Vám zpříjemní pobyt a chvíle prožité v horském hotelu. Bar je otevřen: 19:00 - 3:00. Otevírací doba je v zásadě pružná a reaguje na počet hostů.

Sporthotel ubytování v Jeseníkách pod Pradědem Kurzovní služby :
K hotelu patří víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem, kde lze hrát fotbal, volejbal, nohejbal, basketbal, tenis, házenou, ... Můžete si půjčit jízdní kola (dámské, pánské, dětské i starší kola), přilby, zámky. Šipky, billiard, stolní tenis, herna. Půjčovna kol a zimního sportovního vybavení (běžky, snowboardy, boby, sáně, lopaty). Parkování v zimě přímo u hotelu není dostupné. Využijte parkoviště Hvězda, ze kterého se kyvadlovou dopravou přepravíte na parkoviště Ovčárna. Po dohodě s recepcí možnost přepravy k hotelu skútrem nebo rolbou.

Jeseníky ubytování pod Pradědem Sporthotel Kurzovní Wellness :
Hotelové Wellness centrum BALNEO slouží k regeneraci a relaxaci hostů v příjemném prostředí a poskytuje tyto služby - Fitness ; Finská, parní a infra sauna; whirpool, solárium, hydromasážní vana, masáže.

Sporthotel Kurzovní pod Pradědem ubytování Karlova Studánka aktivity v okolí :
V blízkosti najdete pověstmi opředené Petrovy kameny a vodopády Bílé Opavy. Je možné vydat se na Červenohorské sedlo, vodní elektrárnu Dlouhé stráně, Mravenečník či Ovčárnu nebo navštívit 6 km vzdálené lázně Karlova Studánka. Cyklistické túry horskými stezkami. Na svazích Pradědu jsou rozsáhlé sjezdové tratě. Hotel nabízí dobře vyznačený a udržovaný lyžařský bežecký areál pěti tratí různých obtížností. Samozřejmostí je i komletní servis pro pořádání firemních soutěží. Na tratích trénuje i česká reprezentace. Firemní klientele zde nabízí, ve spolupráci s externími spolupracovníky, různé atraktivní zábavné i dobrodružné aktivity, jako např. "Praděd pod rouškou tajemné noci" a další.

Hotel Karlova Studánka Kurzovní - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlova Studánka Kurzovní - disponuje restauracíHotel Karlova Studánka Kurzovní - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Karlova Studánka Kurzovní - V hotelu je kulečníkHotel Karlova Studánka Kurzovní -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlova Studánka Kurzovní -  je k dispozici letní terasaHotel Karlova Studánka Kurzovní - disponuje kavárnouHotel Karlova Studánka Kurzovní - tenis -poblíž hoteluHotel Karlova Studánka Kurzovní - krytý bazén v hotelu.Hotel Karlova Studánka Kurzovní - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlova Studánka Kurzovní - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlova Studánka Kurzovní - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlova Studánka Kurzovní - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Hotel-Karlova-Studanka-Kurzovni@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Moravskoslezský kraj Ostravský  Hotely v ČRHotely Moravskoslezský kraj Ostravský  Ubytování