Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel CONCERTINO - ZLATÁ HUSA Jindřichův Hradec - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel CONCERTINO - ZLATÁ HUSA Jindřichův Hradec - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel CONCERTINO - ZLATÁ HUSA Jindřichův Hradec - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel CONCERTINO - ZLATÁ HUSA Jindřichův Hradec - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel CONCERTINO - ZLATÁ HUSA
Náměstí Míru 141/I
Jindřichův Hradec 37701
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel CONCERTINO - ZLATÁ HUSA ubytování Jindřichův Hradec Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -7 °C
Vítr: 10 m/s


 

**** Hotel CONCERTINO - ZLATÁ HUSA ubytování Jindřichův Hradec

Hotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA Hotel Concertino Zlatá Husa leží přímo na náměstí města Jindřichův Hradec :
Hotel Concertino byl otevřen v roce 1996 v historickém centru Jindřichova Hradce, bezpochyby jednoho z nejkrásnějších jihočeských měst. Ojedinělý komplex hotelu v sobě spojuje objekty z období renesance se zcela nově vybudovaným moderním ubytovacím zařízením. Hotel Concertino - Zlatá Husa Vám nabízí příjemné služby pro rodinnou dovolenou, víkendové pobyty, služební cesty, konference a školení včetně firemních akcí.

Hotel Concertino Zlatá Husa nabíka ubytování v Jindřichově Hradci :
Hotelové Ubytování nabízí 28 dvoulůžkových pokojů ( 8 pokojů s možností přistýlky ), 4 jednolůžkové pokoje, 3 apartmány a 2 rodinné buňky (dvě ložnice se společnou koupelnou a WC). Každý z pokojů má předsíň, koupelnu se sprchou a toaletu. Pro pohodlí hostů v nich nechybí ani telefon, televizor, minibar a hotelový trezor. Hotel je vybudován pro zcela bezbariérový přístup. Pokoje jsou chráněny protipožárním alarmsystémem a dveře jsou zabezpečeny zámky s magnetickými kartami.

Hotel Jindřichův Hradec Concertino Zlatá Husa gastronomie :
Hotel Concertino nabízí nejen pohodlné ubytování, ale i prvotřídní českou, mezinárodní a rybí kuchyni v restauraci Zlatá husa, příjemné posezení v Café Baru a mnoho dalších možností jako grilování na letní terase. Vedení hotelu spolu s personálem vyjde ochotně vstříc požadavkům jak jednotlivých hostů, tak i celých skupin. Zajistíme perfektní servis pro svatební hostiny, promoce, odborná symposia nebo konference. To vše v oddělených prostorách salonků, které jsou součástí hotelového komplexu.

Hotel Concertino Zlatá Husa Kongres :
Nabízíme Vám kompletní služby včetně doprovodných akcí. Naše zkušenosti Vám dají  možnost se plně věnovat programu. Organizaci nechte na nás. Kongresové sály pro 15,45,65 a 150 osob, všechny místnosti klimatizované nebo s automatickým větráním. Školící a prezentační technika, ozvučení, možnost tlumočení, coffeebreak v místnosti nebo v lobby. Pohodlný sedací nábytek. Služby: telefon, telefax, e-mail. Doprovodné služby: cyklo, jízda na koni, fotbalový - florbalový - volejbalový turnaj, bowling.

Hotel Concertino Zlatá Husa služby :
Mimo těchto služeb můžete přímo v hotelu Concertino využít služeb kosmetického salonu. Můžete si objednat také masáž přímo na Váš hotelový pokoj. Ostatní služby pro Váš volný čas: půjčovna kol, biliárd, stolní fotbal, herna se stolním tenisem, laserová střelnice*, bowling** a další.

Hotel Concertino ubytování Jindřichův Hradec turistika :
Návštěvník města má na dosah architektonické skvosty, jejihž historie sahá až do 13.století. Renomovaný zámek pánů z Hradce, řadu kostelů a v poslední době i probouzející se podhradí a městskou památkovou rezervaci. Další blízká města dýchající historií: Třeboň, České Budějovice

Hotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - Služba na recepci je 24 hodinHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - V hotelu je kulečníkHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - disponuje restauracíHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - disponuje vinárnouHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA -  je k dispozici připojení na internetHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA -  je k dispozici letní terasaHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - přijímá kreditní karty VISAHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - přijímá kreditní karty JCBHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jindřichův Hradec CONCERTINO - ZLATÁ HUSA - na pokojích je telefon
Email: hotel-Jindrichuv-Hradec-Zlata-Husa-Concertiono@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování