Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Troníček Jílové u Prahy - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Troníček Jílové u Prahy - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Troníček Jílové u Prahy - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Troníček Jílové u Prahy - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Troníček
Žampach 2
Jílové u Prahy 25401
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Troníček ubytování Jílové u Prahy Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Troníček ubytování Jílové u Prahy

Hotel Jílové u Prahy Troníček

Hotel Troníček jen 25 km od centra Prahy na poklidném místě uprostřed překrásné přírody na břehu řeky Sázavy.

Hotel Jílové u Prahy Ubytování Troníček :
Hotel Troníček v Jílovém u Prahy má kapacitu 41 lůžek ve složení jedno, dvou a třílůžkových pokojů.

Všechny pokoje v hotelu Troníček jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou. Hotelovým hostům nabízí bezplatné uložení cenností v hotelovém trezoru.

Ubytování Jílové u Prahy Hotel Troníček - Restaurace
:
Součástí hotelu Troníček ubytování Jílové u Prahy je stylová restaurace. V letním období je otevřené zahradní posezení s kapacitou 100 míst. Bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně. V zahradní restauraci jsou připravovány pokrmy na lávovém grilu. Na objednávku urožní selátko.

Na zahradě hotelu Troníček je finský grilovací domeček pro barbecue s kapacitou 12 osob. Pro hotelové hosty v ceně ubytování. Vychutnejte si báječnou atmosféru v uzavřeném kruhu.

Jílové u Prahy Ubytování Hotel Troníček -  Služby :
Hotel Troníček ubytování Jílové u Prahy je vhodný k pořádání různých společenských večírků či oslav. Salónek s kapacitou 15-30 osob) je možno při větších akcích rozšířit a spojit s restaurací (celková kapacita se tak zvýší až na 50 osob). Salónek je možné podle potřeby upravit jako školicí místnost, kterou lze vybavit podle přání - flipchart, Tv a video, zpětný projektor, plátno a další.

K hotelu Troníček v Jílovém u Prahy náleží hlídané parkoviště.

Hotel Troníček ubytování Jílové u Prahy - dovolená :
V blízkém okolí jsou značené cyklistické a turistické stezky, z nichž nejromantičtější a nejznámější je stezka "Posázavská". V řece Sázavě je možné koupání a rybaření. Vodákům nabízí Sázava krásný úsek mezi Týncem a Žampachem se sedmi jezy. Hotel Troníček nabízí možnost zapůjčení kanoí a veškerého potřebného vybavení.


Hotel Jílové u Prahy Troníček - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jílové u Prahy Troníček - disponuje restauracíHotel Jílové u Prahy Troníček - disponuje vinárnouHotel Jílové u Prahy Troníček -  je k dispozici připojení na internetHotel Jílové u Prahy Troníček - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jílové u Prahy Troníček - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jílové u Prahy Troníček - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jílové u Prahy Troníček - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jílové u Prahy Troníček - na pokojích je telefon
Email: hotel-Jilove-u-Prahy-Tronicek@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování