Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Centro Hustopeče - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Centro Hustopeče - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Centro Hustopeče - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Centro Hustopeče - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Centro
Husova 8
Hustopeče 69301
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Centro ubytování Hustopeče Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Centro ubytování Hustopeče

Hotel Hustopeče Centro hotel Hustopeče ubytování Centro popis :
Hustopeče – město jižní Moravy, ležící na dopravní tepně D 2 – směr Bratislava, exit 25, vzdálené 32 km jižně od Brna. Hotel je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic.

Ubytování Hustopeče hotel Centro :
Hotel disponuje 32 dvoulůžkovými pokoji, 1 třílůžkovým pokojem a 2 apartmány v přední hotelové dvoupatrové budově s výtahem, 1 business suite a 1 dvoulůžkovým pokojem v historické části Domu pánů z Vizovic. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC, televizí, telefonem, v apartmánech je k dispozici trezor a minibar. Hotelové pokoje jsou vybaveny a zabezpečeny elektronickým zámkovým systémem.

hotel Hustopeče ubytování Centro konference :
Konferenční prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání – cocktaily, rauty, večírky, plesy, komorní koncerty. Salonky v moderním i historickém stylu. Velký kongresový sál, menší kongresový sál dělitelný příčkou na 2 části. Prostory částečně klimatizovány.

ubytování Hustopeče hotel Centro gastronomie :
Nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Příjemné posezení Vám poskytnou střediska – restaurace Pálava, pivnice Panský dvůr, Cafébar Bristot. Coffee-breaky, obědy, večeře, rauty, cocktaily, party.

hotel Centro ubytování Hustopeče volný čas a sport :
Centro Club – klubové zařízení přímo v hotelu s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point. Vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.

Hotel Hustopeče Centro - Služba na recepci je 24 hodinHotel Hustopeče Centro -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Hustopeče Centro - V hotelu je kulečníkHotel Hustopeče Centro - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hustopeče Centro - disponuje restauracíHotel Hustopeče Centro - disponuje vinárnouHotel Hustopeče Centro -  je k dispozici připojení na internetHotel Hustopeče Centro -  je k dispozici letní terasaHotel Hustopeče Centro - disponuje kavárnouHotel Hustopeče Centro - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Hustopeče Centro - přijímá kreditní karty VISAHotel Hustopeče Centro - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Hustopeče Centro - přijímá kreditní karty JCBHotel Hustopeče Centro - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Hustopeče Centro - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Hustopeče Centro - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hustopeče Centro - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hustopeče Centro - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Hustopeče Centro - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Hustopece-Centro@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování