Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Zámecký hotel Zlatý Orel Hranice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Zámecký hotel Zlatý Orel Hranice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Zámecký hotel Zlatý Orel Hranice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Zámecký hotel Zlatý Orel Hranice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Zámecký hotel Zlatý Orel
Jiráskova 140
Hranice 75301
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Zámecký hotel Zlatý Orel ubytování Hranice Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 0 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Zámecký hotel Zlatý Orel ubytování Hranice

Hotel Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel Zámecký hotel v Hranicích byl zrekonstruován v roce 2002 pro účely ubytování a gastronomie. Objekt „Zámecký hotel“ je umístěn v památkové zóně historického jádra města Hranice. Hotel je situován oproti nově rekonstruovanému renesančnímu zámku. Původně byl objekt součástí zámeckého komplexu budov a sloužil hospodářským účelům zámku. Jeho vznik se rovněž datuje do období renesance, o čemž svědčí jeho původní zdivo a zajímavé klenby. Generální rekonstrukce objektu proběhla v letech 2001 a 2002 s cílem vytvořit v centru města Hranice důstojný komplex pro ubytování a stravování hostů. Objekt má pro tyto účely dvě etáže ubytovací kapacity a dvě etáže pro gastronomii. Hotel byl ve své gastronomické části otevřen v listopadu 2002 a pro účely ubytování bude otevřen v lednu 2003.

Zámecký hotel Hranice na Moravě Ubytování : pokoje jsou komfortně vybaveny s vlastním soc. zařízením, TV a telefonem. V apartmánu je k dispozici kuchyňský kout. Pro ubytované hosty je k dispozici osobní výtah s dosahem do stravovací části objektu. V objektu je možnost ubytování pro tělesně postižené s bezbariérovým přístupem. Celý objekt má klimatizaci. Vstup se psy je umožněn.

Konšelská restaurace
: se nachází v přízemí "ZÁMECKÉHO HOTELU". Jde o nadstandardně vybavenou restauraci s kapacitou 30 - 35 hostů, s možností uzavření pro privátní společnost. Vybraný výběr specialit všeho druhu s výběrem přívlastkových a značkových vín. Bude sloužit rovněž pro snídaně ubytovaných hostů. Součástí Konšelské restaurace je venkovní posezení ve směru k zámeckému parku s výhledem na zámek a hradby.

Zámecká pivnice
: se nachází se v suterénu v tradičním prostředí s kapacitou cca 60 - 75 míst s výběrem 4 druhů piva, velkoplošnou obrazovkou. Posezení ve vysoce stylovém prostředí s klimatizací. Salonek pro 25 - 30 lidí s možností pořádat sezení uzavřené společnosti. Pivnici a salonek možno rovněž vcelku pronajmout pro účely oslav a sezení privátních společností (svatby, oslavy, jednání, slavnostní obědy a večeře).

Zámecké bistro
: nabízí rychlé občerstvení pro cca 50 - 60 hostů se sezením. Stravování s výběrem řady hotových jídel, s možností objednání specialit, nápojový bar, salátový bar, příprava hamburgerů, hranolků apod.

Jiné služby
: praní prádla - smluvně zajištěno (na vyžádání hostů), holičství a kadeřnictví - smluvně zajištěno (na vyžádání hostů), pedikúra - smluvně zajištěna (na vyžádání hostů), kosmetika - smluvně zajištěna (na vyžádání hostů), možnost fakultativních výletů do okolí s doprovodem průvodkyně či doporučením tras dle přání možno zajistit, tenisové kurty - smluvně zajištěno (na vyžádání hostů), fitnescentrum - smluvně zajištěno (na vyžádání hostů).

Parkování
: u pivnice je parkoviště pro sedm aut. Další parkování je možné v nevelké vzdálenosti od objektu.

Kulturní vyžití: Město Hranice leží ve střední části Moravy v území "Moravské brány" v místě historické obchodní cesty me

Hotel Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel - Služba na recepci je 24 hodinHotel Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel - disponuje restauracíHotel Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Hranice Zámecký hotel Zlatý Orel - na pokojích je telefon
Email: hotel-Hranice-na-Morave-Zamecky@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Olomoucký kraj  Hotely v ČRHotely Olomoucký kraj  Ubytování