Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Zelený Strom Hořovice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Zelený Strom Hořovice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Zelený Strom Hořovice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Zelený Strom Hořovice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Zelený Strom
Palackého náměstí 21
Hořovice 26801
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Zelený Strom ubytování Hořovice Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Zelený Strom ubytování Hořovice

Hotel Hořovice Zelený Strom

hotel Hořovice ubytování Zlelený Strom popis :
Hotel Zelený Strom se nachází v Hořovicích, středočeském městě, leží na rozhraní Křivoklátských lesů, Českého Krasu a Podbrdska. Hořovice se nacházejí na trase dálnice D5, přibližně 50 km od Prahy i Plzně (Exit 34 Žebrák). V případě, že pro dopravu zvolíte vlastní vozidlo, čeká Vás v obou případech 30 minutová jízda.

ubytování Hořovice hotel Zelený Strom :
Hořovice jsou znamenitým výchozím bodem k návštěvě četných historických památek (hradů Žebrák a Točník, Valdek, Křivoklát a zámku Hořovice). Ale i poznávání okolní jedinečné přírody (CHKO Křivokládsko, CHKO Český Kras, Brdy a Hřebeny).

hotel Hořovice ubytování Zelený Strom :
Hotel Zelený strom disponuje 30ti pokoji. Z toho je 10 jednolůžkových, 17 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 1 čtyřlůžkový. Na každém pokoji je toaleta, sprcha, televize a rádio. Hosté mohou využít zdarma uzavřené hotelové parkoviště, autobusové stání před hotelem. Recepce je otevřena nonstop.

ubytování Hořovice hotel Zelený Strom služby :
Možnost využití hotelové prádleny, úschovy kol, hotelový sejf. Nabízíme zajištění školení, prezentací, rodinných setkání a oslav v hotelovém salónku 25 - 30 míst. Pro větší počet osob možnost pronájmu sálu radnice v těsné blízkosti hotelu cca 200 míst. Hotelovým hostům jsou k dispozici: Restaurace a kavárna pro 100 míst, snackbar 35 míst, vinárna 50 míst. Nabízíme velký výběr nápojů a jídel, rauty, recepce svatby, podnikové oslavy.

hotel Zlelený Strom ubytování Hořovice okolí :
Město a jeho okolí je obklopeno nádhernou krajinou brdských lesů. Můžete zde najít řadu zajímavých přírodních útvarů. Doporučujeme pěší túry i projížďky na kole. 


Hotel Hořovice Zelený Strom - Služba na recepci je 24 hodinHotel Hořovice Zelený Strom - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hořovice Zelený Strom - disponuje restauracíHotel Hořovice Zelený Strom - disponuje vinárnouHotel Hořovice Zelený Strom - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Hořovice Zelený Strom - přijímá kreditní karty VISAHotel Hořovice Zelený Strom - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Hořovice Zelený Strom - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hořovice Zelený Strom - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hořovice Zelený Strom - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Hořovice Zelený Strom - na pokojích je telefon
Email: hotel-Horovice-Zeleny-Strom@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování