Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Pod Kašnou Frýdek-Místek - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Pod Kašnou Frýdek-Místek - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Pod Kašnou Frýdek-Místek - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Pod Kašnou Frýdek-Místek - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Pod Kašnou
Zámecké náměstí 43
Frýdek-Místek 73801
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Pod Kašnou ubytování Frýdek-Místek Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Penzion Pod Kašnou ubytování Frýdek-Místek

Penzion Frýdek-Místek Pod Kašnou Ubytování na Moravě : Penzion pod Kašnou se nachází na jednom z malebných náměstí v centru Frýdku-Místku v blízkém okolí Frýdeckého zámku.

Penzion pod Kašnou Frýdek Místek ubytování :
Celková kapacita penzionu je 9 dvoulůžkových pokojů, 1 x apartmá. Zámecké náměstí a Frýdecký zámek se zahradou se stává cílem mnoha návštěvníků města i domácích občanů. Odpočinek po procházce naleznete na lavičkách kolem kašny sv. Floriana (naproti Penzionu). Příjemnou atmosféru navozuje zámecká zvonkohra, která upozorňuje na každou další hodinu příjemnými melodiemi.

Penzion pod Kašnou dvoulůžkové pokoje :
Na přání hosta Penzion pod kašnou nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem. Novou službou penzionu je možnost připojení k Internetu na všech pokojích zcela zdarma. Pokoje jsou vybaveny ve stylu CLASSIC a MODERN. Ubytování hosté mohou využít neplaceného parkoviště v objektu.

Penzion pod Kašnou restaurace :
Vkusně zařízená Restaurace pod kašnou nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí, které spolu s kvalitní kuchyní vytváří podmínky pro spokojenost hostů. Součástí restaurace je nekuřácký salonek. Celková kapacita restaurace je cca 50 míst. V nekuřácké i kuřácké části je možno uspořádat menší rodinné oslavy a společenské akce. V letních měsících je možno trávit volné chvíle na dvou venkovních terasách.

Penzion pod Kašnou Frýdek Místek služby a konference :
Každý den od 7.00 hod jsou podávány snídaně i pro hosty, kteří nejsou ubytováni v penzionu, a to formou snídaňového menu v hodnotě 65 Kč. Internet wi-fi ZDARMA na všech pokojích i v restauraci. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti. Salónek s kapacitou cca 45 míst je určen pro pořádání rodinných oslav, společenských akcí, firemních setkání, seminářů, školení apod. Vybavení lze zapůjčit TV, Flipchart (bez papíru), internet.

Penzion Frýdek-Místek Pod Kašnou - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Frýdek-Místek Pod Kašnou - disponuje restauracíPenzion Frýdek-Místek Pod Kašnou -  je k dispozici připojení na internetPenzion Frýdek-Místek Pod Kašnou -  je k dispozici letní terasaPenzion Frýdek-Místek Pod Kašnou - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Frýdek-Místek Pod Kašnou - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Frýdek-Místek Pod Kašnou - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Frýdek-Místek Pod Kašnou - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Frýdek-Místek Pod Kašnou - na pokojích je telefon
Email: pension-Frydek-Mistek-Pod-Kasnou@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Moravskoslezský kraj Ostravský  Hotely v ČRHotely Moravskoslezský kraj Ostravský  Ubytování